X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Romantyzm

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 14:20
22 października 1999 roku odbył się premierowy pokaz filmu "Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy, na motywach wielkiej epopei narodowej Adama Mickiewicza. Z tej okazji przeniesiemy się w czasy romantyzmu.
Audio
  • 22.10.2015 Romantyzm (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)
Romantyzm
Foto: pixabay.com/domena publiczna

22 października 1999 roku odbył się premierowy pokaz filmu "Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy, na motywach wielkiej epopei narodowej Adama Mickiewicza. Z tej okazji przeniesiemy się w czasy romantyzmu. Sprawdzimy jak wyglądał świat według romantycznych twórców. Poznamy panujące w tym okresie mody, sposób myślenia i wyrażania romantycznej postawy w sztuce. Dowiemy się również skąd wzięła się nazwa epoki. „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem” punktualnie o 16.00. Zapraszamy.

Zobacz także