X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Smok Adaś kibicem Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 10:00
Smok Adaś nie przestawał marzyć o zdobyciu przez Polską reprezentację Pucharu Świata. Zastanawiał się dlaczego inne kraje wygrywają mecze, a naszym piłkarzom w tych mistrzostwach się nie udało.
Audio
  • Smok Adaś postanowił podpatrzeć jak grają mali adepci argentyńskiego klubu sportowego. (Bliskie i dalekie wyprawy smoka z człowiekiem/Polskie Radio Dzieciom).
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Sam dzielnie trenował football i bardzo lubi ten sport, ale przegrana Polaków mocno go zniechęciła do aktywności na boisku. Na szczęście, jak zawsze w trudnych chwilach tak i teraz, zatroskanemu Smokowi z pomocą przyszedł jego wierny Przyjaciel Wojtek. Porozmawiał ze Smokiem i wytłumaczył mu zasady obowiązujące w sporcie. Wiadomo przecież, że raz się wygrywa, a raz przegrywa. 

Smok otarł łzy i dał się zaprosić Wojtkowi na wycieczkę do Amsterdamu, gdzie znajduje się najlepsza na świecie szkółka piłkarska. Przyjaciele wybrali się zatem w podróż, mając nadzieję, że podpatrzą jak trenują mali adepci w klubie piłkarskim zwanym "kużnią talentów".
Jaką grę w piłkę nożną tam zobaczyli? Posłuchajcie załączonej audycji.

"Bliskie i dalekie wyprawy smoka z człowiekiem” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdy piątek od 11.00 do 12.00.

Audycję prowadzi Wojciech Słupiński

jo

Zobacz więcej na temat: POLSKIE RADIO DZIECIOM Smok Adaś
Zobacz także

Czytaj także

Podróż Smoka i Wojtka w poszukiwaniu bocianiego gniazda

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 10:30
Pewnego wiosennego dnia, Smok Adaś i Wojtek wybrali się razem na wieś. Zaczęła się na dobre wiosna więc lada dzień ich przyjaciel bocian Florian mógł wrócić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejna podróż na zaczarowanym dywanie

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 16:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podziemny świat w tunelach

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 13:00
Niektóre zwierzęta kopią tajne, podziemne przejścia zwane tunelami. Dzięki nim mogą przemieszczać się niepostrzeżenie pod parkami, polami i podwórkami, a człowiek chodząc po ziemi nawet nie czuje, że pod nim przechadzać się może kret, mysz, a nawet szczur.
rozwiń zwiń