X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wakacje z Caritas

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 09:00
Wakacje z Caritas to nie tylko wypoczynek dla polskich dzieci. Korzystają z nich także dzieci z rodzin polonijnych, które marzą o tym, by lepiej poznać ojczyznę swoich przodków.
Audio
  • Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony 21 lipca godz. 09:00
Caritas co roku organizuje wypoczynek dla dzieci polskich i polonijnych zza wschodniej granicy. W tegorocznej akcji udział weźmie ok. 26 tysięcy uczestników.
Caritas co roku organizuje wypoczynek dla dzieci polskich i polonijnych zza wschodniej granicy. W tegorocznej akcji udział weźmie ok. 26 tysięcy uczestników.Foto: caritas.pl

Audycję przygotowała Marta Kawalec.

Data emisji: 21 lipca godz. 09:00

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.


Zobacz także

Czytaj także

XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 10:00
Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek wywodzi się z Przeglądu Piosenki Religijnej przeprowadzonego po raz pierwszy w 1996 roku. Od 2018 roku (XV edycji Festiwalu) Skowroneczek zyskał statut Festiwalu Międzynarodowego. Zapraszamy do wysłuchania relacji z tego wydarzenia!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katolickie kolonie

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 09:00
"Dawno, dano temu" - tak zwykle zaczynają się bajki. Ale tak samo zaczyna się opowiadanie historii. Ponad sześćset lat temu - a wiec bardzo dawno temu rozegrała się wielka bitwa polskiej historii. Pod Grunwaldem stanęli do walki mężni rycerze króla Władysława Jagiełły. Z pieśnią Bogurodzica na ustach, pod sztandarem krzyża - zwyciężyli wroga.
rozwiń zwiń