X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wspomnienie św. Cecylii

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 10:01
22 listopada obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, która opiekuję się wszystkimi twórcami muzyki kościelnej, a wiec także scholą  z ulicy Chłodnej, która odwiedziła nasze studio.
Audio
Święta Cecylia przedstawiona na witrażu w kościele Maryi Dziewicy we wsi Little Wymondley w angielskim hrabstwie Hertfordshire
Święta Cecylia przedstawiona na witrażu w kościele Maryi Dziewicy we wsi Little Wymondley w angielskim hrabstwie HertfordshireFoto: Shaggy359/wikimedia/CC SA 3.0

Zapraszamy na spotkanie z muzyką kościelną w najpiękniejszym i najczystszym wydaniu.

Będziemy śpiewać, grać na bębnach, gitarach, a także rozmawiać o śpiewaniu!

Prowadzenie: Marta Kawalec.

Data emisji: 17.11.2019

Godzina emisji: 9:00

Zapraszamy na audycję z cyklu Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony w każdą niedzielę o godz. 9.00

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.

Zobacz także

Czytaj także

Diamenty słów

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 10:01
Odsłaniamy co tam mamy - w naszym skarbczyku. Od pierwszej niedzieli października wydobywać będziemy DIAMENTY SŁÓW Pana Jezusa, który w tym miesiącu szlifować będzie ks. Zbigniew Sapiejewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspomnienie Jana Pawła II

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 10:01
Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia powstała po to, aby pokazywać kolejnym pokoleniom, że słowa i czyny jakich dokonywał Jan Paweł II, wcale nie odeszły wraz z nim, a trwają w świadomości młodych ludzi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na przekór jesiennym smutkom..

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2019 10:01
Poszukamy niebieskich powodów do uśmiechu! W dzisiejszej audycji także niedzielna Ewangelii o zarozumiałym Faryzeuszu i skromnym celniku oraz opowieść o św. Judzie Tadeuszu, patronie jednego z ostatnich listopadowych dni, znanym specjaliście od spraw beznadziejnych.
rozwiń zwiń