Polskie Radio Dzieciom

Pożegnanie wakacji

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2020 10:05
Wspominamy mijające wakacje i planujemy rozpoczynający się rok szkolny..
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Gość Polskiego Radia Dzieciom: s. Beata Zawiślak

Posłuchaj

57:46 [DAB]Dzieciom (PCM) 30 sierpień 2020 09_00_52_NBS_.mp3 30.08.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Niebieska szkatułka)

Prowadzenie: Marta Kawalec

Prowadzenie: Małgorzata Bartos-Witan

Data emisji: 30.08.2010

Godzina emisji: 9:00

Zapraszamy na audycję z cyklu Niebieska szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony w każdą niedzielę o godz. 9.00

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Podróż do Izraela

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2020 10:05
W niebieskiej szkatułce zaprosimy słuchaczy do odkrywania bliskich i dalekich regionów Polski i nie tylko. Wybierzemy się też nad pewne jezioro, które kryje w sobie wiele tajemnic związanych z Panem Jezusem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tata Biblię opowiada

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2020 10:05
Posłuchajcie, jak powstał internetowy projekt, dzięki któremu możemy poznać Biblię i niesamowite historie w niej zawarte..
rozwiń zwiń