Polskie Radio Dzieciom

Turtystyczne wspomnienia i marzenia

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2022 13:54
Styczeń to czas wprowadzania w życie zaplanowanych zmian, ale też refleksji nad tym, co już minęło. Ostatnie spotkanie w "Bajkowym Ogrodzie" stało się swoistą podróżą w czasie, a dokładniej - podróżą przez wspomnienia i marzenia. Była to wizyta bardzo rodzinna.
Większość podróży rozpoczyna się od ustalenia ich celu
Większość podróży rozpoczyna się od ustalenia ich celuFoto: Shutterstock

Goście "Bajkowego Ogrodu" opowiedzieli między innymi o tym, jakie są ich ulubione wakacyjne kierunki, a także o tym, dokąd chcieliby się wybrać w najbliższym czasie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie miejsca szczególnie przypadły im do gustu, koniecznie wysłuchajcie załączonej audycji. 

Posłuchaj
58:53 2022_01_08 12_00_17_RadioDzieciom_Bajkowy_ogrod.mp3 Turtystyczne wspomnienia i marzenia

Audycja: Bajkowy Ogród   
Prowadził: Pascal Kaczorowski
Data emisji: 08.01.2022
Godzina emisji: 12:00 

Czytaj więcej:

Będzie kolorowo, pachnąco i bajkowo, bo wybieramy się do świata krzewów, drzew, ziół i kwiatów, mieniących się wszystkimi kolorami tęczy. Wspólnie zwiedzimy nie tylko polskie ogrody, ale też tropikalne, zimowe, a nawet pustynne. Pascal Kaczorowski zabierze swoich Słuchaczy wszędzie tam, gdzie znajdzie choć odrobinę flory i opowie Wam o tym niesamowite historie.

Nastawcie uszy i nosy, bo z nami poczujecie się jak w maju!

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: podróże radio dla dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Wycieczka samochodowa do Grecji

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2021 15:19
Jak się okazuje, rolę edukacyjną może pełnić nie tylko szkoła, ale też wakacje. Dzięki znalezionemu zdjęciu z letniej podróży, Myszka Fela Reporterka trafiła do Karolinki, która opowiedziała, czego nauczyła się podczas wycieczki do Grecji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak żyje się we Włoszech? "Łowcy dziecięcych przygód"

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2022 14:00
Wiktor przeprowadził się z rodziną do Włoch kiedy jeszcze był małych chłopcem. Mieszka w Padwie i choć chodzi do włoskiej szkoły, bardzo dobrze mówi również po polsku. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Big Ben i London Eye. Anglia okiem młodych mieszkańców z Polski

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022 16:15
Krystian, Laura i Lilia, mieszkają nad samym morzem na południu Anglii. W ostatniej audycji opowiedzieli o miasteczku, w którym mieszkają. Krystian jest najstarszy z czwórki rodzeństwa. Urodził się w Polsce i jako mały chłopiec wyjechał wraz z mamą do Wielkiej Brytanii, by zamieszkać wspólnie z tatą. W Anglii na świat przyszły dwie siostry Krystiana i ich najmłodszy braciszek. 
rozwiń zwiń