X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nasze Muzyczne Źródełko, Wasze muzyczne korzenie! KONKURS

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2020 16:00
Czy może nam coś bardziej umilić czas w długie jesiennie wieczory niż muzyka, zwłaszcza ta tworzona w gronie rodzinnym? Wspólne śpiewanie i granie piosenek, własnych czy ulubionego wykonawcy, to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i rozwijanie talentów i ekspresji artystycznej Twoich dzieci!
Do konkursu można zgłaszać się do 22 listopada 2020 roku.
Do konkursu można zgłaszać się do 22 listopada 2020 roku.Foto: mat. pras.

Dlatego Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Nasze Muzyczne Źródełko

Skierowany jest on do wszystkich dzieci do 15. roku życia, do osób prywatnych, jak i zespołów amatorskich, działających przy ośrodkach kultury, i dotyczy twórczości muzycznej w zakresie muzyki ludowej oraz folkowej, tzn. współczesnej twórczości muzycznej zainspirowanej polską muzyką ludową.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże, indywidualnie, a także grupowo! Co jest w tym najważniejsze? Kreatywność, oryginalność, pomysłowość, no i przede wszystkim dobra zabawa!

Shutterstock/George Rudy Shutterstock/George Rudy

>>>CO TRZEBA ZROBIĆ, aby wziąć udział w konkursie? Zaśpiewać, zagrać albo to i to jednocześnie! Następnie wyślijcie do nas swój utwór. Może to być Wasza autorska kompozycja, jak i cover ulubionej piosenki. Jeśli występujecie w zespole, ale macie także solową propozycję, wyślijcie dodatkowo zgłoszenie indywidualne!

Wszystkie zgłoszenia zakwalifikowane zostaną według czterech kategorii:

  • dla dzieci od 3 do 6 lat
  • dla dzieci od 7 do 10 lat
  • dla dzieci od 11 do 15 lat
  • rodzinna/zespołowa - przy czym liczba dzieci poniżej 15 lat w zespole musi być większa niż dorosłych.

Kategorie wiekowe nie obowiązują podczas zgłoszeń zespołów. Gotowe nagrania w wersji audio (mp3; nie dłuższe niż 3 minuty) należy dołączyć do specjalnego formularza, który dostępny jest na stronie zrodelko.polskieradio.pl. Do swojego zgłoszenia należy także dołączyć zdjęcie wykonawcy bądź wykonawców.

                    TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 22 listopada 2020

• Lista FINALISTÓW konkursu ogłoszona zostanie 29 listopada 2020 w programie „Źródełko” na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz po godzinie 12 na stronie konkursu.

• W dniach 1-13 grudnia 2020 słuchacze będą mogli GŁOSOWAĆ na swoje ulubione utwory finalistów, emitowane na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Aby to zrobić, wystarczy wysłać mail z tytułem utworu i wykonawcą na adres: zrodelko@polskieradio.pl.

• OGŁOSZENIE LISTY LAUREATÓW – 20 grudnia 2020 w programie „Źródełko” na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz po godzinie 12 na stronie konkursu.

• uroczyste wystąpienie laureatów w wydarzeniu (koncert/festiwal) organizowanym przez Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom, które zostanie zrealizowane po ustabilizowaniu sytuacji epidemicznej wywołanej COVID-19.

KONTAKT: zrodelko@polskieradio.pl

***

Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Zobacz także