X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Lekcja rysunku. Jak narysować roślinkę [video]

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2020 23:39
W dzisiejszej audycji, której autorem jest Stworek Potworek pt. "Stworkowe mazaki, potworkowe kredki", Stworek potworek nauczy Was drodzy słuchacze-rysowacze, jak za pomocą prawie płaskiego jajka, nierównych i nieregularnych kresek, listków oraz kółka, narysować roślinkę. 

Stworek Potworek wita wszystkich bardzo serdecznie i zaprasza do wspólnej pracy. Roślinkę zaczynamy tworzyć rysując na kartce długie, spłaszczone, prawie stojące jajko. Będzie to zarówno część nadziemna, jak i podziemna naszej roślinki. Rysujemy też ze dwie nieregularne kreski, które będą gałązkami. Następnie na gałęziach powinny pojawić się liście. Jak je narysować? Posłuchaj załączonej audycji i zobacz video. 

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 01.04.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek” to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, zaś wieczorem audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Lekcja rysunku. Jak narysować krecika? [ZOBACZ VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 16:45
Stworek potworek zaprasza wszystkich do swojej rysunkowej pracowni. Dziś w audycji powiedział, jak za pomocą kilku prostych kształtów narysować krecika. Przygotujcie kartkę, kredki i do działa!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lekcja języka angielskiego. Jak umiejętnie umyć ręce?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 17:01
Ciepła woda, mydło.. czego jeszcze potrzeba by dobrze umyć ręce? Posłuchajcie jak dokładnie umyć dłonie, nie tylko ich wierzch ale i wnętrze.
rozwiń zwiń