X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować piłkę nożną? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 21:37
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni. W dzisiejsze audycji, Stworek Potworek pokazał Wam, drodzy słuchacze-rysowacze, jak za pomocą kółka, pięciokąta, a także a także kresek, narysować piłkę do gry w football. 
Audio
  • Jak narysować piłkę nożną? (Stworek/Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_13.05.2020.
Audio
  • Jak narysować piłkę nożną? (Stworek/Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_13.05.2020.

Prawie prawdziwą piłkę, jaka grają piłkarze na boisku, zaczynamy tworzyć rysując kółko. Następnie, w środku umieszczamy pięciokąt. Kolejne zadanie to narysowanie wielu kresek. W jaki sposób i jak je ze sobą połączyć? O tym usłyszeć można w załączonej audycji.

Potworek Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 13.05.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz więcej na temat: grafika DAB+ radio cyfrowe
Zobacz także

Czytaj także

But narysowany przez Stworka Potworka [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2020 13:51
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej pracowni. W dzisiejszej audycji, Stworek Potworek nauczy Was, jak z jednego długiego, cienkiego prostokąta, jednego krótkiego ale także cienkiego prostokąta, czegoś co swym wyglądem przypomina długi nos oraz piórek i sznurowadła narysować but.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak narysować rower? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020 21:46
Stworek Potworek zaprasza wszystkich do swojej rysunkowej pracowni. W najnowszej audycji na antenie Polskiego Radia Dzieciom, Stworek powiedział, jak prostymi figurami geometrycznymi narysować rower. Wystarczy odpowiednie połączenie koła, trapezu i trójkąta. Od czego należy rozpocząć rysowanie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak narysować ptaszka Tweety? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2020 22:19
Mistrz Stworek Potworek zaprasza wszystkich słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom do swojej potworkowej pracowni. W dzisiejszej audycji opowie Wam drodzy słuchacze-rysowacze, jak w prosty sposób narysować ptaszka Tweety.
rozwiń zwiń