Section08 - artykułowa

Anna Wyszkoni wciąż biegnie przed siebie: pracuję nad sobą, zmieniam się

Jedynka
Aneta Hołówek 25.08.2014
Anna Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Nowym Mieście Lubawskim
Anna Wyszkoni podczas koncertu "Lata z Radiem" w Nowym Mieście Lubawskim , foto: Sebastian Gołos/Redakcja Lata z Radiem

- Zawsze staram się z publicznością nawiązać kontakt, tak by nadawać na tych samych falach - mówi w rozmowie z radiową Jedynką Anna Wyszkoni.

Piosenkarka, jak sama podkreśla, na scenie jest już od 18 lat. - I to jest dla mnie niezwykle ważne - mówi artystka, która wystąpiła w koncercie "Lata z Radiem" w Nowym Mieście Lubawskim.

SŁUCHAJ TAKŻE: Muzyka w Jedynce >>>

Koncerty Anny Wyszkoni zawsze zaskakują publiczność, są spektaklami. Piosenkarka znana jest także z tego, że podczas występów prowadzi z fanami dialog. - Staram się z publicznością nawiązać kontakt, by nadawać na tych samych falach i być w tej samej aurze - wyjaśnia w "Lecie z Radiem Extra".

Artystka dodaje, że takie relacje z publicznością są niezwykle ważne, ale i trudne. - Ja się tego bardzo długo uczyłam, przez jakiś czas byłam bardzo zamknięta w sobie i było mi niezwykle trudno - podkreśla.

Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>

Podczas jedynego koncertu na tegorocznej trasie "Lata z Radiem" Anna Wyszkoni wraz z zespołem wykonała nie tylko znane przeboje, jak "Na cześć wariata" czy "Biegnij przed siebie", ale także kilka nowych utworów. Na scenie pojawił się także nowy członek zespołu, gitarzysta Marek Raduli.

Rozmawiali Karolina Rożej i Roman Czejarek.

/

(ah/asz)