X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Czy telefony komórkowe powodują raka? Najnowsze badania zaskakują

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 10:00
Bezpośrednia, często wielogodzinna bliskość telefonu plus fakt, że komórka jest nadajnikiem fal radiowych, wzbudzało i nadal wzbudza podejrzenia na temat potencjalnego negatywnego wpływu tego urządzenia na ludzkie zdrowie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Trudno o bardziej osobiste i intymne urządzenie, niż smartfon czy też szerzej- telefon komórkowy. Towarzyszy on wielu osobom przez większą część doby. Czasem, co już smutne, jest jedynym i najbardziej oddanym przyjacielem wielu osób.

Czy telefony zwiększają zachorowalność na raka? Jakie prowadzi się w tym celu badania? Co one sugerują? Jak należy minimalizować wpływ promieniowania komórek na nasze ciało? O tym wszystkim w czwartkowym artykule na naszym portalu.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak