X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Święto książki w Paryżu

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 09:37
Zakończone właśnie paryskie Targi Książki przyciągnęły znacznie mniej zwiedzających niż w roku ubiegłym.
Audio

Znacznie więcej czytelników uczestniczyło za to w spotkaniach z autorami. Organizatorzy Targów Książki poinformowali, że zwiedziło je w tym roku około 190 tysięcy czytelników. Jest to o 14 tysięcy osób mniej niż w roku ubiegłym.

Jedną z przyczyn mniejszego zainteresowania publiczności targami jest fakt, że niektóre wielkie domy wydawnicze w znacznym stopniu ograniczyły swoją obecność na imprezie. Tłumaczyły to wygórowanymi cenami za wynajęcie miejsc na stoiska. Niemal całkowicie „obraził się" na Targi Książki największy wydawca Francji i drugi co do wielkości wydawca na świecie Hachette. Mimo mniejszej liczby zwiedzających, czytelnicy chętnie uczestniczyli w debatach między autorami. Setki osób przysłuchiwały się na przykład debacie, w której uczestniczyli pisarze Paul Auster i Salman Rushdi. Bardzo długie kolejki ustawiały się również tam, gdzie popularni autorzy dedykowali czytelnikom swoje najnowsze dzieła.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Targi Książki w Wilnie 2010

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2010 10:51
W Wilnie rozpoczynają się XI Międzynarodowe Targi Książki. Jest to największa tego typu impreza w Państwach Bałtyckich. Polską prezentację na targach przygotował Instytut Książki we współpracy z Instytutem Polskim w Wilnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

55. Międzynarodowe Targi Książki

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2010 09:59
Koncert Leszka Możdżera w Pałacu Kultury i Nauki zainauguruje w środę (19 maja o godz. 19.00) 55. Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Targi Książki w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2010 13:29
29 kwietnia 2010, godz. 18.00
rozwiń zwiń