Redakcja Programów Katolickich

Szukanie tej "drugiej połówki"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 18:43
Jak dziś młodzi ludzie szukają partnerów – w globalnej sieci, przez znajomych, polegają na swataniu? W "Nocnych cz@tach" porozmawiamy o tym, czy w internecie da się znaleźć prawdziwą bratnią duszę.
Szukanie tej drugiej połówki
Foto: Glow Images/East News

W niedzielny wieczór na antenie Czwórki zastanowimy się, czy internetowe serwisy, pomagające znaleźć bratnią duszę ceniącą podobne wartości cieszą się popularnością. Porozmawiamy o tym, co jest potrzebne do budowy trwałej relacji i czy kiedyś w świecie singli nastanie moda na zawieranie małżeństw i zakładanie rodzin?

Na te pytania odpowiedzi poszukamy w "Nocnych Cz@tach", w niedzielę, 16 czerwca, po godz. 23.00.

Zaprasza Agnieszka Kozłowska-Łysko!

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia wiara
Czytaj także

Restrykcyjna polityka antynarkotykowa? "I tak bierzemy coraz więcej"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 10:30
Po marihuanę sięga więcej Polaków niż Holendrów - wynika z Europejskiego Raportu Narkotykowego. Eksperci alarmują, że przynajmniej raz w życiu tego narkotyku używało w Polsce ok. 24 proc. 15-16-latków.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dlaczego warto adoptować starsze psy? "Ich miłość jest niesamowita"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 13:00
Miłośnicy czworonogów przekonują, że adopcja nawet siedmio-, bądź dziesięcioletniego psa może się powieść. – W kochających domach te psy przechodzą prawdziwą metamorfozę – mówią eksperci. – Dajmy im szansę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rodzice zapominają, że to zabawa wychowuje dziecko

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 10:00
Najładniejsze, najmądrzejsze, biegle włada trzema językami i ma ciekawe hobby - który rodzic nie chciałby mieć takiego dziecka. Niestety nie zawsze kończy się na "chceniu" i czasami rodzice przelewają niespełnione ambicje na swoje potomstwo.
rozwiń zwiń