X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
RCKL

Wybieramy folkowe płyty, które zmieniły świat

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 10:35
Najważniejsze polskie oraz zagraniczne albumy ostatniego 25-lecia, wybrane głosami Słuchaczy! Zapraszamy do udziału w naszym jubileuszowym plebiscycie "25 na 25".
Plebiscyt 25 na 25
Plebiscyt "25 na 25"Foto: mat. pras.

1 kwietnia mija 25 lat działalności Radiowego Centrum Kultury Ludowej. W tym czasie na antenach Polskiego Radia, na folkowej i tradycyjnej scenie muzycznej oraz w naszych domach słuchać mogliśmy wytworów pracy i artystycznej wyobraźni dziesiątków twórców i fascynatów muzyki z Polski i z całego świata.

Wiele z tych albumów na stałe zapisało się w dziejach folkowej kultury fonograficznej, zdobyło nagrody i uznanie krytyków, wiele też z nich podbiło serca słuchaczy, zyskując status ponadczasowych.

Głosowanie trwa od 9 marca od północy do 30 marca do godz. 16.00.Razem z Państwem chcemy wybrać te albumy, które Waszym zdaniem odcisnęły największy ślad w historii folkowej fonografii ostatniego 25-lecia. 

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie "25 na 25". Codziennie można typować maksymalnie trzy płyty z listy z polską muzyką folkową i maksymalnie trzy płyty z listy z muzyką świata (łącznie sześć głosów dziennie). 

Głosowanie trwa od 9 marca od północy do 30 marca do godz. 16.00. Na tych, którzy swój wybór uzasadnią, czekać będą atrakcyjne nagrody!

>>> Szczegóły w regulaminie dostepnym tutaj.

 

Nagrody w plebiscycie 25/25Upominki w plebiscycie "25 na 25".


Zobacz więcej na temat: MUZYKA folk muzyka ludowa

Czytaj także

Radiowe Centrum Kultury Ludowej świętuje 25 lat istnienia

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 10:00
Radiowe Centrum Kultury Ludowej Polskiego Radia, jedyna taka instytucja w Polsce, świętuje ćwierćwiecze działalności. Dzięki pracy pasjonatów badających polską kulturę ludową, od lat przybliża tę fundamentalną część polskiego dziedzictwa kulturowego.
rozwiń zwiń