X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Mateusz Morawiecki w Madrycie: warunki dla prowadzenia biznesu w Polsce są bardzo dobre

31.05.2021 13:07
Warunki zewnętrzne i wewnętrzne dla prowadzenia biznesu w Polsce są bardzo dobre - powiedział w Madrycie premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z przedsiębiorcami.
Spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami hiszpańskich przedsiębiorców
Spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami hiszpańskich przedsiębiorcówTwitter/Kancelaria Premiera @PremierRP

Premier Mateusz Morawiecki od niedzieli przebywa z wizytą w stolicy Hiszpanii.

"Bardzo się cieszę, że będziemy mogli porozmawiać o tym, w jaki sposób najlepiej wyjść z kryzysu po COVID-19. Staramy się tak skonstruować program wychodzenia z pandemii, żeby Polska była jednym wielkim placem budowy" - zapewnił premier na spotkaniu z przedsiębiorcami.

"Warunki zewnętrzne i wewnętrzne dla prowadzenia biznesu w Polsce są bardzo dobre. Hiszpania stała się dla Polski 7. partnerem handlowym - zarówno w eksporcie, jak i imporcie. Mamy bardzo dobre doświadczenia z biznesem hiszpańskim" - zacytowała słowa premiera KPRM na Twitterze.

Premier z wizytą w Hiszpanii przebywa od niedzieli - tego dnia spotkał się w ambasadzie RP w Madrycie z przedstawicielami Polonii. W poniedziałek spotkał się z przedstawicielami hiszpańskich przedsiębiorców, a później bierze udział w polsko-hiszpańskich konsultacjach międzyrządowych.


PAP/dad

Dziennikarze skierowali apel do polskich władz w sprawie zatrzymań na Białorusi

31.05.2021 10:22
W związku z bezprecedensowymi działaniami władz Białorusi wobec obywateli tego kraju, w tym niezależnych dziennikarzy, zwracamy się do władz Rzeczypospolitej Polskiej o wsparcie dla szukających pomocy w Polsce obywateli Białorusi - napisali redaktorzy naczelni grupy mediów w apelu do władz.

Bank Pekao: w II kwartale PKB może wzrosnąć o blisko 11 procent

31.05.2021 12:02
W II kwartale br. PKB może wzrosnąć w ujęciu dwucyfrowym, o około 11 proc. rok do roku, a w całym 2021 r. wzrost przekroczy 5 proc. - prognozuje Bank Pekao. Poniedziałkowe dane GUS pozwalają na optymizm co do perspektyw ożywienia koniunktury w br. - dodaje.