X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

PKO BP niebawem rozpocznie działalność na Słowacji

12.02.2020 15:01
PKO Bank Polski wkrótce rozpocznie działalność na Słowacji. W Bratysławie otworzy oddział korporacyjny obsługujący firmy.
Audio
  • Wiceprezes banku Maks Kraczkowski powiedział na konferencji w Warszawie, że podążanie za klientem korporacyjnym jest wpisane w DNA biznesu (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneshutterstock, Autorstwa Tupungato

Wiceprezes banku Maks Kraczkowski powiedział na konferencji w Warszawie, że podążanie za klientem korporacyjnym jest wpisane w DNA biznesu. - Do prowadzenia działalności operacyjnej banku Słowacji jesteśmy przygotowani od wielu tygodni, czekamy na wydanie decyzji administracyjnych - dodał.

PKO BP myśli o obecności w kolejnych miejscach za granicą. Wiceprezes dodał, że chodzi o lokalizacje, w których obecność miałaby silne uzasadnienie rynkowe i biznesowe.

PKO BP działa korporacyjnie w Niemczech i w Czechach, poza tym jest akcjonariuszem strategicznym ukraińskiego Kredobanku.


IAR/dad

Rzecznik MSZ Rosji zarzuciła kłamstwo ambasadorowi RP w Niemczech

12.02.2020 13:22
"Absurdalnym kłamstwem" nazwała w środę rzecznik MSZ Rosji Maria Zacharowa wypowiedź ambasadora RP w Niemczech Andrzeja Przyłębskiego, który wskazał, że ZSRS skorzystał na wyniku II wojny światowej, zajmując m.in. Ukrainę i Białoruś.

Media: wywiady Niemiec i USA wywiad wspólnie szpiegowały inne państwa

12.02.2020 14:47
Jak wynika ze wspólnego dziennikarskiego śledztwa przeprowadzonego przez niemiecką telewizję ZDF, amerykański "Washington Post" i szwajcarską telewizję SRF, przez wiele lat wywiady Niemiec i USA wspólnie szpiegowały ponad sto państw na całym świecie. Wykorzystywały do tego celu kontrolowaną przez siebie od 1973 roku szwajcarską firmę "Crypto AG", która sprzedawała na całym świecie urządzenia służące do szyfrowania komunikacji.