X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

PERN o dostawach ropy naftowej z Białorusi do Polski

19.11.2021 12:04
Rzeczniczka PERN S.A. – polskiego przedsiębiorstwa, zajmującego się logistyką naftową - Katarzyna Krasińska przekazała, że nie ma zakłóceń w dostawach ropy naftowej z Białorusi do Polski, jej przesył wrócił do operacyjnego stanu.
Audio
  • PERN o dostawach ropy naftowej z Białorusi do Polski [posłuchaj]
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.QiuJu Song/Shutterstock.com

Homeltransnafta - białoruski operator rosyjskiego ropociągu "Przyjaźń" poinformował, że o wczoraj wznowił planowy pełen przesył surowca w kierunku Polski, na odcinku Homel - Mozyr - Adamowo.

W wydanym komunikacie napisano, że "ograniczenie wolumenu tłoczenia ropy o 7 procent na tym odcinku wynikało z planowanych prac remontowych w pompowni Homel". 

Katarzyna Krasińska powiedziała, że PERN, który zarządza siecią rurociągów naftowych w Polsce, w środę otrzymał informację od Transnieftu.

Katarzyna Krasińska dodała, że polski system naftowy jest w pełni zabezpieczony i działa w sposób ciągły.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: ropa naftowa Białoruś

Sytuacja na granicy z Białorusią. Szef NATO: działania Łukaszenki cyniczne i nieludzkie

19.11.2021 11:59
Według sekretarza generalnego NATO Mińsk posługuje się migrantami jako "narzędziami taktyk hybrydowych". Nazwał on postępowanie reżimu Alaksandra Łukaszenki "cynicznym i nieludzkim". W wywiadzie dla dziennika "Corriere della Sera" Jens Stoltenberg podkreślił solidarność z Polską.

"Priorytetem polskiej dyplomacji jest powstrzymanie transportów, które przywożą ludzi na Białoruś"

19.11.2021 11:59
Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Łukasz Jasina powiedział, że drugim celem jest wspomaganie tych transportów, które zabierają cudzoziemców z Białorusi do ich państw

Estonia wyśle do Polski około stu żołnierzy. Pomogą w obronie granicy

19.11.2021 13:15
Estońscy mundurowi  pomogą na granicy polsko-białoruskiej - poinformował dziś estoński minister obrony Kalle Laanet. To odpowiedź Tallina na prośbę Warszawy o pomoc.