Redakcja Polska

Atak hakerski na TVP podczas meczu Polska-Holandia

16.06.2024 16:07
Atak cyfrowy na TVP podczas meczu Polska - Holandia. Dyrektor TVP Sport poinformował na profilu X, że około 15:00 Telewizja Polska odnotowala atak DDOS przeprowadzony z adresów IP zlokalizowanych na terenie Polski. "Po niecałej minucie zaczęliśmy działania przy współpracy z operatorami krajowymi, które doprowadziły do mitygacji ataku. Służby IT przywrócily usługi" - napisał Kwiatkowski.
Piłkarzy reprezentacji Polski cieszą się z gola Adama Buksy podczas meczu grupy D mistrzostw Europy z Holandią w Hamburgu.
Piłkarzy reprezentacji Polski cieszą się z gola Adama Buksy podczas meczu grupy D mistrzostw Europy z Holandią w Hamburgu. PAP/Marcin Bielecki

Dyrektor TVP Sport przeprosił wszystkich kibiców, którzy stracili możliwość śledzenia początku transmisji meczu w internecie.

IAR/dad

Polska zaczyna udział w Euro. Polscy kibice opanowują Hamburg

16.06.2024 10:30
Polska reprezentacja w końcu zaczyna udział w piłkarskich mistrzostwach Europy. W Hamburgu zagra dziś z Holandią. Polska nie jest faworytem, co nie przeszkadza kibicom czekać na dobry mecz.

Książka bezdomnego Polaka wydarzeniem literackim we Włoszech

16.06.2024 15:32
Wydarzeniem literackim we Włoszech jest wydana właśnie książka bezdomnego Polaka Janka Gorczycy, który od 30 lat przez większość czasu żył na ulicy. „Historia mojego życia” - to tytuł autobiografii 62-latka.