X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Queen i Elton John w strefie kibica. Mają ważny cel

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2012 12:44
W sobotę wieczorem w Kijowie wystąpi grupa Queen i Elton John. Artyści będą grać na głównej scenie strefy kibica, choć cel występu nie ma z piłką nic wspólnego.
Audio
Elton John
Elton JohnFoto: Wikipedia/Richard Mushet, lic. CC

Muzycy chcą zwrócić uwagę na problem epidemii HIV/AIDS na Ukrainie. Organizatorem koncertu jest fundacja AntyAIDS należąca do Oleny Pinczuk.

Jak przypomniała Pinczuk, ostatni raz artyści występowali na Ukrainie, także na koncercie charytatywnym, w 2008 roku. Jej zdaniem, od tego czasu wyrosło nowe pokolenie młodych Ukraińców, którym warto przypomnieć o tym, jakim zagrożeniem jest AIDS.
Około 1 procent dorosłych Ukraińców jest nosicielem HIV lub już choruje. Ostatnio zmniejsza się liczba nowych zachorowań. Brian May z grupy Queen podkreśla jednak, że nadal trzeba walczyć z AIDS i nie można siedzieć spokojnie będąc zadowolonym z siebie.

Wejście na koncert jest bezpłatne. Organizatorzy liczą, że zbiorą jednak w tym czasie pieniądze w strefie VIP na walkę z AIDS, a zwykłych widzów zachęcą do zrobienia sobie testu na obecność wirusa HIV.

Zobacz galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH

IAR, ei

Czytaj także

Bezpieczny seks na Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 16:22
"Gram fair, używam prezerwatyw" - to hasło rozpoczynającej się wraz Euro 2012 kampanii skierowanej do kibiców piłkarskich.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mleko matki zabija HIV

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 05:00
Nieznany składnik mleka kobiety zabija wirusa HIV i zainfekowane nim komórki. Blokuje także rozprzestrzenianie się wirusa u myszy z ludzkim układem immunologicznym.
rozwiń zwiń