X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Natalia Kukulska zasłuchana w Depeszach

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 13:00
- Źródłem inspiracji jest dla mnie życie i droga, którą się w nim przechodzi – mówi Natalia Kukulska. O o swojej najnowszej płycie artystka opowiadała w czwórkowej audycji "Bed and Breakfast".
Audio

Na siódmy już album Natalii Kukulskiej trzeba było czekać rok. To pierwsza płyta, którą wokalistka zdecydowała się zrealizować od początku do końca ze swoim mężem, Michałem.

- Michał jest bardzo dobrym muzykiem, nie tylko gra na perkusji, ale i komponuje. Ma też dość duże pojęcie o harmonii, fajne wyczucie. Mamy wspólną wrażliwość, wspólne poczucie obciachu, wspólne poczucie humoru i reakcję na piękne rzeczy, w tym samym czasie przechodzi nas dreszcz – opowiada artystka.

Album "Razem" inspirowany jest wspomnieniami z dzieciństwa, które, jak się okazało podczas jego tworzenia, jeszcze bardziej zbliżyły Natalię i Michała. Doszukując się w piosenkach śladów innych wykonawców, możemy znaleźć między innymi tony znane wszystkim fanom Depeche Mode.

Tym, co wyróżnia płytę, z pewnością jest też stworzona przez Adama Żebrowskiego okładka, która otrzymała nominację do "Fryderyków".

Kariera Natalii Kukulskiej rozpoczęła się, gdy miła ona zaledwie kilka lat. W 1986 roku nagrała pierwsza płytę… i od tego czasu kontynuuje z powodzeniem karierę wokalistki. A co kupiła, za pierwsze zarobione pieniądze? A także czy woli pączki od faworków?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, posłuchaj fragmentu audycji "Bed and Breakfast". Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.


KaW

Czytaj także

Każdy sobie ścieżkę skrobie

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2011 10:29
O planowaniu ścieżki artystycznej kariery i o powstającej nowej płycie mówiła w Czwórce wokalistka Lidia Kopania.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sorry Boys na "Końcu świata"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 12:29
Jeden z utworów pochodzących z debiutanckiej płyty formacji Sorry Boys znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Koniec świata", w którym główną rolę zagrała Maria Seweryn.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Na "Noże" z Deriglasoff

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 10:00
"Diabeł", to jest każda niemoc, która siedzi w człowieku – tak o utworze promującym najnowszą płytę formacji mówią jej członkowie.
rozwiń zwiń