Sorry Boys na "Końcu świata"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 12:29
Jeden z utworów pochodzących z debiutanckiej płyty formacji Sorry Boys znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Koniec świata", w którym główną rolę zagrała Maria Seweryn.
Audio

– Natalia usłyszała naszą płytę, gdy montowała swój film dyplomowy zatytułowany "Koniec świata". Piosenka "Cancer Sign Love" na tyle jej się spodobała, że postanowiła umieścić ją na ścieżce dźwiękowej – wspominają Iza Komoszyńska i Marcin Ziętek, członkowie zespołu Sorry Boys. Singiel promujący ich debiutancki krążek na tyle spodobał się młodej polskiej reżyser Natalii Kostenko, że postanowiła również nakręcić do niego teledysk. O klipie, trasie koncertowej i planach związanych z nową płytą muzycy Sorry Boys mówili w "Stacji Kultura".

Zdaniem wokalistki Sorry Boys, teledysk doskonale oddaje klimat samego utworu. – Zarówno tempo, jak i osobliwość piosenki zostały idealnie zobrazowane – uważa Iza Komoszyńska. Jak przyznaje, kiedy zaczynała zajmować się muzyką w wieku szesnastu, siedemnastu lat nie sądziła, że nagra płytę, która spotka się z tak dobrym oddźwiękiem zarówno ze strony słuchaczy, jak i innych artystów.

Obecnie grupa Sorry Boys intensywnie przygotowuje się do trasy koncertowej. – Próby odbywają się niemal codziennie i trwają po kilka godzin – tłumaczy Marcin Ziętek. Pierwszy "samodzielny" koncert zaplanowano na 16 marca w Poznaniu, jednak wcześniej formacja towarzyszyć będzie grupie Hey na występach 12 marca w Opolu i 13 marca w Katowicach.

Choć od premiery debiutanckiego albumu Sorry Boys minęło niespełna pół roku, grupa już rozpoczęła prace nad kolejną płytą. – Planujemy zaproponować naszym fanom trochę nowych rzeczy. Zamierzamy włączyć do naszej muzyki elektronikę – zdradza Marcin Ziętek.

Więcej w rozmowie Kuby Kukli z Izą Komoszyńską i Marcinem Ziętkiem. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ap

Czytaj także

Sorry, nie brałam lekcji śpiewu

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2010 18:37
Obdarzona pięknym głosem wokalistka grupy Sorry Boys o śpiewaniu i trip-hopowych inspiracjach opowiadała Justynie Dżbik.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Między filmem a muzyką

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2011 15:41
Nie jestem typowym produktem show-biznesu. Idę własną drogą – mówi Maria Sadowska, wokalistka, kompozytor i reżyser filmowy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Krążek pełen niebanalnych dźwięków

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2011 16:00
Już 3 marca do polskich sklepów trafi debiutancka płyta formacji Me Myself and I zatytułowana "Takadum".
rozwiń zwiń