X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Niezwykły koncert w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2012 15:30
"Kwartet Czterech Kultur" wystąpi w zbiornikach na Stokach, które są napełniane, co dwa lata.
Niezwykły koncert w Łodzi
Foto: mat.prom.

- To przepiękna podziemna katedra, którą niemal wszyscy łodzianie znają z fotografii. Po wypuszczeniu wody jest to niezwykłe miejsce, w którym 20 września odbędzie się wyjątkowy koncert. Do dziś trzymaliśmy tę informację w tajemnicy, bo nie wiedzieliśmy, czy uda nam się zrealizować ten pomysł – poinformowała na poniedziałkowej konferencji prasowej Joanna Podolska, dyrektor organizującego festiwal Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

W zbiornikach na Stokach zagrają: na skrzypcach koncertmistrz Filharmonii łódzkiej Maciej Łabecki i Niemiec Max Simon, na wiolonczeli Rosjanin Konstantin Manajew oraz na altówce Yuval Gotlibovich z Izraela. - Zaprosiliśmy czterech bardzo dobrych muzyków, którzy poznają się dopiero na festiwalu i będą musieli w ciągu paru dni stworzyć prawdziwy zespół. Oczywiście przyjadą przygotowani, bo nuty już do nich poszły. Wspólną pracę wykonają jednak na miejscu – tłumaczy Lech Dzierżanowski, kurator koncertu "Kwartet Czterech Kultur".

"Łódź czterech kultur", który odbędzie się w dniach 14-22 września.

Czytaj także

Sistars powracają! Skąd taka decyzja? Posłuchajcie!

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 15:30
Stało się. Po ponad 11 latach od powstania i 6 latach od zawieszenia działalności, zespół wraca do działalności koncertowej oraz studyjnej.
rozwiń zwiń