X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Aleksander Kwaśniewski nie pojedzie na forum "Dialog Miński". Spotkania z Aleksandrem Łukaszenką zatem nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 09:37
Z powodu nagłych zobowiązań były prezydent Aleksander Kwaśniewski nie poleci do Mińska i nie weźmie udziału w forum - poinformowało portal PolskieRadio.pl biuro prasowe polityka.
Aleksander Kwaśniewski
Aleksander KwaśniewskiFoto: kwasniewskialeksander.pl

Aleksander Kwaśniewski miał wziąć udział w jednej z debat forum "Dialog Miński". Pojawiły się też przypuszczenia, że dojdzie do jego spotkania z Aleksandrem Łukaszenką.

Aleksander Łukaszenka zamierza wziąć udział w forum "Europa Wschodnia: W poszukiwaniu bezpieczeństwa dla wszystkich", które odbędzie się w Mińsku w dniach 23-25 maja – poinformował wcześniej w czasie konferencji prasowej inicjator konferencji politolog Dzianis Mieljancou.

Aleksander Łukaszenka ma uczestniczyć w jednej z debat. W międzynarodowej imprezie ma wziąć udział ponad 350 osób z 40 krajów, w tym politycy, przedstawiciele międzynarodowych instytucji, w tym Parlamentu Europejskiego, OBWE, NATO czy Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej, a także najważniejszych think tanków, zajmujących się polityką międzynarodową.

- Chcemy, by forum odbywało się co roku i gromadziło wszystkich, którzy zajmują się sprawami bezpieczeństwa – mówił drugi z organizatorów politolog Jauhien Prejhierman.

Dodał, że będzie to największa konferencja poświęcona sprawom międzynarodowym na Białorusi, która jest organizowana na szczeblu pozarządowym. 

Dialog Miński (Minsk Dialogue) to inicjatywa ekspercka, która zajmuje się analizowaniem polityki międzynarodowej i bezpieczeństwa. 

PAP/PolskieRadio.pl/agkm


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak