REKLAMA

Ksiądz profesor Michał Heller, wiara i zrozumienie

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 08:00
W czwartkowej audycji "Wybieram Dwójkę" porozmawiamy o wydanej właśnie książce "Wierzę, żeby rozumieć".
Michał Heller - teolog, filozof przyrody, fizyk, kosmolog, badacz relacji pomiędzy nauką a wiarą, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień
Michał Heller - teolog, filozof przyrody, fizyk, kosmolog, badacz relacji pomiędzy nauką a wiarą, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnieńFoto: Grzegorz Śledź/PR2

To wywiad rzeka z księdzem profesorem Michałem Hellerem, który prowadzą Wojciech Bonowicz, ksiądz Zbigniew Liana i profesor Bartosz Brożek.

Naszym gościem będzie również Jarosław Mikołajewski - pomysłodawca Konkursu Literackiego im. Leopolda Staffa organizowanego przez Antich'Caffee. Zapowiemy również Międzynarodowy Festiwal Literatury Europejski Poeta Wolności, który rozpoczyna się w czwartek w Gdańsku. 

***

Na audycję "Wybieram Dwójkę" - w czwartek (17.03) w godz. 16.00-19.00 - zaprasza Katarzyna Nowak.

mm/ei

Zobacz więcej na temat: KSIĄŻKA Michał Heller

Czytaj także

Ks. prof. Michał Heller: wizja Boga? Nie musi być tak naiwnie, jak sobie wyobrażamy

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2014 19:00
Znakomity teolog opowiadał w Dwójce o napięciach między nauką a wiarą. O tym, że na ów konflikt wpływ może mieć również pewien tradycyjny obraz Boga.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Heller: Bóg uprawia matematykę

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2015 18:00
- Chciałbym wiedzieć, co to oznacza - skomentował cytat zaczerpnięty z jego własnych pism ks. prof. Michał Heller. Zapraszamy do obejrzenia wykładu "Gdy przestrzeń była Bogiem".
rozwiń zwiń