X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybieram Dwójkę: era sztuki ulicy

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2010 17:36
Zapraszamy na tegoroczną edycje festiwali "Era Nowe Horyzonty" oraz "Sztuka Ulicy"
Audio
  • Z Romanem Gutkiem oraz Joanną Łapińską z dyrekcji Festiwalu Era Nowe Horzyonty rozmawiała Aldona Łaniewska-Wołłk
  • Z dyrektorem Festiwalu Sztuka Ulicy Dariuszem Jarocińskim rozmawiała Barbara Schabowska
  • Rozmowa Aliny Kurczewskiej z dyrektorem Festiwalu Polska Akademia Gitary Przemysławem Kieliszewskim

Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Era Nowe Horyzonty" we Wrocławiu (22 lipca - 1 sierpnia) od 10 lat konsekwentnie prezentuje niekonwencjonalne kino autorskie, filmy poszukujące nowego języka, ciekawej formy, tematów nieobecnych w produkcjach głównego nurtu. Szczególnymi atrakcjami tegorocznej edycji będa retrospektywy Wojciecha Jerzego Hasa oraz Jeana-Luca Godarda, przegląd współczesnego kina tureckiego oraz wizyta braci Quay - twórców animacji marionetkowej, surrealistów inspirujących się m.in. prozą Brunona Schulza. Z Romanem Gutkiem oraz Joanną Łapińską z dyrekcji Festiwalu rozmawiała Aldona Łaniewska-Wołłk:

Z kolei istniejący od 1993 roku Międzynarodowy Festiwal "Sztuka Ulicy" (2-6 lipca) konsekwentnie stawia sobie za cel organiczne powiązanie nowoczesnych form artystycznych z różnorodnymi przestrzeniami miasta - placami, przejściami podziemnymi, stadionami, parkami - w których znaleźć może się przypadkowy przechodzień. W tym roku głównymi miejscami prezentacji staną się okolice Pałacu Kultury i Nauki oraz Rynek Nowego Miasta. Zaprezentowanych zostanie 14 grup zagranicznych i 10 zespołów z Polski. Z dyrektorem Festiwalu Dariuszem Jarocińskim rozmawiała Barbara Schabowska:Miłosników bardziej tradcyjnych form ekspresji artystycznej zaprosimy natomiast na sierpniowy Festiwal "Polska Akademia Gitary". Rozmowa Aliny Kurczewskiej z dyrektorem Festiwalu Polska Akademia Gitary Przemysławem Kieliszewskim:

 

1 lipca (czwartek), godz. 16:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Podsumowanie letnich festiwali filmowych

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 10:47
10 sierpnia 2009, godz. 18:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Peter Greenaway we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2009 11:35
Peter Greenaway, jeden z najważniejszych współczesnych reżyserów filmowych, będzie gościem 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmagania z animacją

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2009 16:39
Piotr Dumała w tym roku zaskoczył publiczność 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty. Do Wrocławia przywiózł swój pierwszy film aktorski „Las”. Dlaczego po 25 latach tworzenia animacji zdecydował się na taki krok? Reżyser wyjaśnił to w rozmowie z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Era Nowe Horyzonty" coraz bliżej

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2010 11:39
22 lipca rozpocznie się we Wrocławiu 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty. Podczas jedenastu dni festiwalu zostanie pokazanych około 480 filmów (w tym około 230 pełnometrażowych) z ponad 50 krajów, a najważniejszą, najbardziej emocjonującą częścią festiwalu jak zwykle będą jego konkursy.
rozwiń zwiń