X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ekran+, czyli warsztaty dla filmowych profesjonalistów

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 16:00
Zagraniczni goście, dziewięć planów filmowych i konsultacje mistrzowskie dla uczestników programu - tak w ogólnych zarysach wygląda trzecia, ostatnia już sesja międzynarodowego programu szkoleniowego Ekran+.
Audio
  • Ekran+, czyli warsztaty dla filmowych profesjonalistów (Magazyn europejski/Dwójka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/domena publiczna

Organizatorem warsztatów jest Szkoła Wajdy. Prowadzi ona szereg programów poświęconych profesjonalnej edukacji filmowej w tym, właśnie, EKRAN+ Międzynarodowy Program dla Profesjonalistów Filmowych. O wydarzeniu opowiadała koordynator projektu Agnieszka Marczewska.

W audycji również - o kolejnych propozycjach ESK Wrocław 2016.

"Kozanów - w poszukiwaniu cudownego" - taki tytuł nosi kolejna odsłona projektu "Wrocław - wejście od podwórza" będącego częścią programu sztuk wizualnych Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. W programie 19 prac artystów z Polski, Szwecji, Niemiec czy Austrii oraz nietypowe interdyscyplinarne realizacje w zwykłych, codziennych przestrzeniach. Każdy projekt w jakiś sposób odnosi się do historii i codzienności Kozanowa, często podejmując także tematy trudne. O aktualnych realizacjach w ramach działań Europejskiej Stolicy Kultury z Iwoną Bigos, kuratorką projektu "Kozanów", oraz Małgorzatą Sobolewską, koordynatorką sztuk wizualnych, rozmawiał Dawid Dziedziczak.

Kolejny temat "Magazynu" to staże i praktyki dla młodych ludzi w przedstawicielstwie Komisji Europejskiej lub też w którejś z unijnych placówek. Rusza bowiem nabór dla tych, którzy chcą zdobyć doświadczenie pracy w międzynarodowym gronie wśród unijnych urzędników. Po trzecim roku studiów ze znajomością języka angielskiego można ubiegać się o stanowisko w wybranym przez siebie sektorze. Z Anną Kurpanik i Katarzyną Pszczołą z przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie rozmawiała o tym będzie Monika Pilch.

W audycji nie zabrakło komentarzy prasowych o wyniku referendum w Wielkiej Brytanii, a dotyczącego jej wyjścia z UE.

***

Tytuł audycji: Magazyn europejski

Prowadzi: Tomasz Mościcki

Data emisji: 25.06.2016

Godzina emisji: 15.30

jp/tj/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowe możliwości Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 10:00
Placówka dostała ponad 27 milinów złotych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Więcej o tym w nagraniu "Magazynu europejskiego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztolnia Królowa Luiza otworzy się dla turystów

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 14:33
Do końca roku zostanie oddana pięciokilometrowa trasa wiodąca przez wyrobiska sztolni w Zabrzu. Więcej w "Magazynie europejskim".
rozwiń zwiń