X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gniazda kultury na Mazowszu. Czym są i jak się rozwijają?

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 10:29
- Punktem wyjścia był ogłoszony przez urząd marszałkowski konkurs dla organizacji pozarządowych m.in. na badanie potencjału tworzenia klastrów kreatywnych na terenie województwa - mówiła w Dwójce Anna Czyżewska z Federacji Mazowia, koordynatorka projektu "Gniazda kultury".
Audio
  • O projekcie badawczym "Gniazda kultury" realizowanym na Mazowszu (Mikrokosmosy/Dwójka)
Plakat akcji
Plakat akcjiFoto: materiały prom./Fotokon (Shutterstock)

W audycji rozmawialiśmy o wspólnym projekcie Stowarzyszenia "Pracownia Etnograficzna" i Federacji Mazowia, którego celem jest zbadanie i opisanie potencjału kulturowego małych miejscowości na Mazowszu.

"Gniazda kultury" to konkretne miejsca, w których współpracują ze sobą instytucje publiczne, sponsorzy biznesowi oraz organizacje pozarządowe. W ramach projektu, którego podsumowaniem jest raport, zbadanych zostało 7 "gniazd" - Otwock, Sochaczew, Żyrardów, Grzybów, Urzecze, Warka, dolina Wisły.

W jaki sposób dziedzictwo, z którego wyrastają lokalne organizacje wpływa na ich rozwój? Co zostało z charakterystycznego dla Otwocka stylu architektonicznego świdermajer? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytył audycji: Mikrokosmosy

Prowadziła: Justyna Piernik

Goście: Anna Czyżewska (Federacji Mazovia, koordynatorka projektu "Gniazda kultury", Patryk Zakrzewski (badacz), Ewa Pietraszek (animatorka kultury ze stowarzyszenia Chodź na Świder), Marcin Michalczyk (Towarzystwa Przyjaciół Otwocka, wokalista i lider zespołu Świdermajer Orkiestra)

Data emisji: 7.01.2019

Godzina emisji: 22.00

pg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Żelechów. Małe miasto o wielkiej historii

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 11:49
- Najstarsze wzmianki o Żelechowie pochodzą z XIII wieku, a o parafii żelechowskiej - z 1325 roku. Prawa miejskie Żelechów posiadał już w 1447 roku, aczkolwiek są przypuszczenia, że było to znacznie wcześniej, czyli tuż po bitwie pod Grunwaldem z 1410 roku - mówił w Dwójce Michał Sztelmach z Ośrodka Kultury w Żelechowie.
rozwiń zwiń