Wszystkie ligawki z ośrodka kultury w Łochowie

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 19:20
Bohaterem audycji był Artur Lis, twórca i szef Teatru Makata, dyrektor Gminnego i Miejskiego Ośrodka Kultury w Łochowie, który organizuje m.in. konkursy gry na ligawkach.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: PAP/Adam Tuchliński

Artur Lis to barwna, aktywna postać, dzięki której w tym niewielkim ośrodku bardzo prężnie rozwija się kultura i życie społeczne, a zwłaszcza muzyczne. Konkurs gry na ligawkach, Festiwal "Melodie Bożych Trąb", Orkiestra Wielkich Bębnów - to tylko niektóre z inicjatyw Artura Lisa. Wśród wielu dźwięków instrumentów dętych z Łochowa w audycji pojawiły się również odgłosy zarejestrowane w Muzeum Gwizdka w pobliskich Gwizdałach.

***

Tytuł audycji: Mikrokosmosy

Przygotowała: Justyna Piernik

Data emisji: 3.12.2017

Godzina emisji: 15.00

mz/mko

Zobacz więcej na temat: folk Justyna Piernik
Czytaj także

Krzyżowa. Miejsce pojednania Polaków i Niemców

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 19:05
W "Mikrokosmosach" odwiedziliśmy malowniczą wieś na Dolnym Śląsku, w której dziedzictwo trudnej historii z powodzeniem łączy się ze współczesnością.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miasteczko w mieście i inne fenomeny Bemowa

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2017 16:00
W audycji "Mikrokosmosy" mogliśmy poznać warszawską dzielnicę od zaskakującej strony - nieznanej zarówno dawniej, jak i współcześnie. Odwiedziliśmy m.in. słynne osiedle "Przyjaźń".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tbilisi. Subiektywna wycieczka do stolicy Gruzji

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 14:00
W "Mikrokosmosach" Justyna Piernik zabrała słuchaczy do malowniczego, historycznego, a zarazem bardzo muzycznego miasta.
rozwiń zwiń