X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy dzieci naprawią nasze miasta?

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2015 16:00
- Chcemy, aby nasze dzieci brały w przyszłości aktywny udział w kształtowaniu przestrzeni publicznej - wyjaśniał Adam Przywara, dyrektor artystyczny Beton Film Festival.
Audio
  • Organizatorzy opowiadają o warsztatach "Betonik" (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
Warsztaty Betonik skierowane są do dzieci w wieku 6-14 lat. Jak wyglądałyby nasze miasta, gdybyśmy pozwolili im decydować?
Warsztaty "Betonik" skierowane są do dzieci w wieku 6-14 lat. Jak wyglądałyby nasze miasta, gdybyśmy pozwolili im decydować?Foto: Glow Images/East News

- Problem polskiej architektury to stosunek ludzi do tego, co wspólne. Dbamy o przestrzeń prywatną, a ta publiczna albo zostaje sprywatyzowana, albo jest zostawiona sama sobie. Nie interesujemy się nią, choć przecież wszyscy w niej żyjemy - opowiadał Przywara.

Podejście kolejnych pokoleń mają zmienić trwające do końca marca warsztaty "Betonik", w ramach których dzieci znajdują "błędy" w otaczającej przestrzeni i przygotowują projekty, jak je poprawić. Efekty swoich prac będą mogły obejrzeć w wydrukach 3D.

Przy okazji dowiadujemy się, jakie obiekty zapełniłyby nasze miasta, gdybyś pozwolili decydować najmłodszym.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki

Prowadzenie: Kamil Radomski

Goście: Adam Przywara (dyrektor artystyczy Beton Film Festival), Katarzyna Pedrycz i Natalia Ciechowska (prowadzące warsztaty "Betonik")

Data emisji: 11.03.2015

mm/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Budzyński: warszawska "patelnia" daje poczucie bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 18:00
- To oaza, zatoka w samym centrum tranzytowego życia metropolii - mówił znakomity architekt o placu przed Stacją "Centrum" Warszawskiego Metra. Rozmowa z Markiem Budzyńskim rozpoczęła Dwójkowy cykl "Genius Loci".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa - miasto konfliktu architektury z polityką

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2015 17:00
- Wielu mieszkańców ma krytyczny stosunek do architektury stolicy. A ja cenię jej złożoność, witalność, różnorodność perspektyw - mówił w Dwójce Christian Kerez.
rozwiń zwiń