X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komuna//Warszawa, czyli jak się dostaje "Kamyk"?

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 19:00
Warszawski teatr został pierwszym laureatem Nagrody im. Konstantego Puzyny "Kamyk" przyznanej przez miesięcznik "Dialog".
Audio
Aktorzy KomunyWarszawa w spektaklu Terry Pratchett. Nauki społeczne
Aktorzy Komuny//Warszawa w spektaklu "Terry Pratchett. Nauki społeczne"Foto: materiały promocyjne Teatru Komuna//Warszawa

Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbyła się 14 kwietnia w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Nagroda "Kamyk" została przyznana Komunie Warszawa "za działalność teatralną łączącą sztukę i życie, twórczą oryginalność z zaangażowaniem w sprawy publiczne". O nagrodzie i zespole opowiadali Grzegorz Laszuk, Jacek Sieradzki, Tomasz Plata.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki
Prowadzi: Monika Kolet
Data emisji: 15.04.2015
Godzina emisji:
15.00

bch/mc

Zobacz więcej na temat: dzieci Monika Kolet TEATR
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dwa Teatry także dla młodego widza

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2014 12:45
Festiwal "Dwa Teatry" to święto radiowej i telewizyjnej twórczości teatralnej. W programie 14. edycji znalazł się oczywiście konkurs na najlepsze słuchowisko radiowe i spektakl telewizyjny, ale nie zabrakło też atrakcji dla dzieci i młodzieży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister kultury: martwią mnie drogie bilety wstępu na wydarzenia kulturalne

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 09:15
- Nie widzę głębokich potrzeb dotyczących tworzenia nowych instytucji w Polsce. To, co wydaje mi się największym problemem, to bardzo ograniczony dostęp do wielu zjawisk kultury dla ludzi, których na to nie stać - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Małgorzata Omilanowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jego Pinokio

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 15:01
Dżeppetto i Pinokio – artysta i iluzja. Ocaleli. Opowieść się kończy. Wróżka zanuci pieśń odganiającą ciemności. Ale to za chwilę. Jest czas na bezradność. I wybrzmiewa bezradność. Artysta mówi do bezwładnej iluzji, trzymanej w ramionach: „Mój Pinokio...”.
rozwiń zwiń