X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawianki stulecia prywatnie

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 15:23
W audycji "Kwadrans bez muzyki" opowiadaliśmy o spotkaniach, które odbyły się w ramach organizowanego przez stolicę plebiscytu na Warszawiankę Roku i Warszawiankę Stulecia.
Audio
  • Bohaterki plebiscytu na Warszawiankę Stulecia (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: mat. promocyjne

W warszawskim Domu Spotkań z Historią, znajdującym się przy ulicy Karowej, goście mieli okazję bliżej poznać sylwetki kandydatek dzięki opowieściom ich bliskich oraz historyczek specjalizujących się w ich działalności. Każda z wytypowanych kobiet znacząco zasłużyła się dla kultury, nauki, dla Warszawy i nie tylko. Jednak żadna z nich nie nazwałaby siebie bohaterką, gwiazdą, czy legendą.

Jakie były prywatnie? Jak wygląda codzienność z tak wielkimi osobistościami? O swoich matkach i przyjaciółkach nominowanych do tytułu "Warszawianki stulecia" opowiadały: Agnieszka Kilańska, Beata Kęczkowska, Alicja Gil-Olkusznik i Janina Zgrzembska oraz jedyna żyjąca uczestniczka plebiscytu – Wanda Traczyk-Stawska. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki

Przygotowała: Milena Gąsienica

Data emisji: 11.10.2018

Godzina emisji: 15.00

mko/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najlepsze płyty na Dzień Jazzu. Wyniki plebiscytu

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 16:00
Międzynarodowy Dzień Jazzu zakończyliśmy w "Wieczorze płytowym" słuchaniem wybranych przez Państwa albumów - oczywiście jazzowych.
rozwiń zwiń