X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Różewicz Open Festiwal po raz szósty

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 12:00
Organizowany w Radomsku Różewicz Open Festiwal to jedyna tego typu impreza w Polsce poświęcona życiu i twórczości Janusza, Tadeusza i Stanisława Różewiczów. O wydarzeniu opowiadaliśmy w "Poranku Dwójki".
Audio
  • Rozmowa z dyrektor artystyczną Różewicz Open Festiwalu prof. Barbarą Osterloff oraz z reżyserem filmu "Moje pojednanie. Różewicz i Niemcy” Piotr Lachmann (Poranek Dwójki)
  • Relacja z gali wręczenia Złotego Berła Jerzemu Maksymiukowi (Poranek Dwójki)
plakat festiwalu Różewicz Open
plakat festiwalu Różewicz OpenFoto: materiały promocyjne

Przedsięwzięcie nawiązuje do twórczości braci Różewiczów, którzy swoje młodzieńcze lata spędzili w Radomsku. To właśnie tutaj dorastały trzy osoby, o trzech różnych pasjach. O Różewicz Open Festiwalu opowiadali w "Poranku Dwójki" dyrektor artystyczna prof. Barbara Osterloff oraz reżyser filmu "Moje pojednanie. Różewicz i Niemcy” Piotr Lachmann.

>>>Radomsko braci Różewiczów. Posłuchaj reportażu>>>

W "Poranku Dwójki" przedstawiliśmy również relację z gali wręczenia Złotego Berła Jerzemu Maksymiukowi.

>>>Złote Berło dla Jerzego Maksymiuka<<<

W audycji również wysłuchaliśmy kolejnej "Piosenki z rekomendacją" (wybór Agaty Zubel), a także zaprosiliśmy do naszego konkursu "Płyta Tygodnia" - tym razem Joshua Bell z orkiestrą Academy of St.Martin In The Fields gra utwory Jana Sebastiana Bacha. Nowy album firmy Sony Classical. Codziennie do wygrania dwa egzemplarze płyty!

"Poranek Dwójki" prowadził Tomasz Obertyn.

bch/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radomsko braci Różewiczów

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 11:20
- Tadeusz dostał takie imię na cześć Kościuszki, bo w tym domu wisiał portret Naczelnika na ścianie - opowiadała w Dwójce Maria Dębicz, znawczyni twórczości Tadeusza Różewicza i jedna z bohaterek reportażu poświęconego rodzinnej miejscowości braci Różewiczów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Poetą jest ten, który odejść nie może". Wspominamy Tadeusza Różewicza

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 17:00
– Za prawdziwych partnerów do rozmowy uważał młodych ludzi – mówił w Dwójce literaturoznawca prof. Andrzej Zawada. W pierwszą rocznicę śmierci wybitnego poety i dramaturga przywołujemy wspomnienia jego przyjaciół i ludzi, którzy go spotykali.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybór poezji jest dziś wyborem samotności i bezimiennej sławy

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 21:00
- Młody twórca w świecie liberalnym, który mierzy się sukcesem, produktywnością, zyskiem, pieniądzem, nie ma wielkiego powodu, żeby chwalić się, że jest poetą - mówił w Dwójce prof. Piotr Śliwiński.
rozwiń zwiń