X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

55 lat rozrywki dla wymagających. Urodziny Trójki

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 12:13
– Trójka od początku miała być Trójką, czyli programem rozrywkowym, ale jednocześnie ambitnym – mówił Adam Hlebowicz, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia.
Audio
  • 55 lat rozrywki dla wymagających. Urodziny Trójki (Poranek Dwójki)
Studio Programu 3 Polskiego Radia
Studio Programu 3 Polskiego RadiaFoto: Małgorzata Sas/Polskie Radio

Trójka 55 lat baner.jpg
55 lat Trójki. Serwis specjalny

Gość Piotra Kędziorka podkreślił, że Trójka, która powstała 1 kwietnia 1962 r., "w zupełnie innej epoce i innych realiach politycznych", zawsze wspierała się na trzech podstawowych filarach. – To popularyzowanie ambitnej części muzyki popularnej, do tego dobra publicystyka i świetna rozrywka. Tak było od początku, mimo różnych zakrętów i zawirowań – powiedział.

Zdaniem Adama Hlebowicza niezmienność Trójki sprawia, że jej słuchacze są do niej bardzo przywiązani i wyjątkowo wobec niej lojalni. Dyrektor Programu 3 opowiadał o tym, kim według badań jest typowy odbiorca tej anteny, a także wyliczał atrakcje przygotowane na urodziny stacji w jej siedzibie przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie. Będą to nie tylko koncerty gwiazd związanych z Trójką...

***

1200x660-80-DWOJKA.jpg
80. urodziny Dwójki. Zobacz stronę specjalną

Prowadzi: Piotr Kędziorek

Gość: Adam Hlebowicz (dyrektor Programu 3 Polskiego Radia)

Data emisji: 1.04.2017

Godzina emisji: 8.05

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Specjalny koncert Stinga z okazji 55-lecia Trójki! [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2017 12:42
Sting zagrał kameralny koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Ponieważ jego najnowszy album "57th & 9th" osiągnął w Polsce status podwójnie platynowej płyty, została ona wręczona artyście podczas koncertu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

LP3: muzycy Depeche Mode nie oddają berła

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 21:53
Zespół Depeche Mode utrzymuje się na szczycie notowania "Listy przebojów Trójki". Ich wynik to: 9 tygodni na liście i 8 razy na pierwszym miejscu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

55 lat Programu III Polskiego Radia. "Trójka trzyma standard"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 08:35
1 kwietnia 2017 roku Program Trzeci Polskiego Radia obchodzi 55. urodziny. By uświetnić tę rocznicę, stacja zaplanowała serię muzycznych koncertów w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zagrają m.in. Amy Macdonald, Edyta Bartosiewicz, Gaba Kulka, Amy Macdonald, Artur Andrus, Grażyna Łobaszewska, T.Love.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyrektor Adam Hlebowicz o 55. urodzinach Trójki

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 09:30
- Myślę, że to ładny wiek, co prawda Jedynka jest bardziej szacowna, ale jednak Trójka z owymi dwiema piątkami ma bogaty dorobek. Bardzo dziękuję za zaproszenie i życzliwą rywalizację w eterze, bo o to chodzi. Każdy ma swoją specyfikę, inna jest Jedynka, inna jest Trójka, oby tak było dalej i obyśmy mieli jak najwięcej słuchaczy - mówił Adam Hlebowicz.
rozwiń zwiń