Bohaterowie kultowej komedii "Kogel-Mogel" 30 lat później

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 12:25
- Jak napisałam na Facebooku, że skończyłam scenariusz, to się rozwiązał worek z pytaniami, oczekiwaniami i zachwytami, ale też uwagami, po co to kontynuować - mówiła w Dwójce Ilona Łepkowska, scenarzystka filmu "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3".
Audio
  • Zapowiedź kontynuacji kultowej komedii "Kogel - Mogel" (Poranek Dwójki)
Kadr z filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Kadr z filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"Foto: Next Film/materiały prasowe

W końcówce lat 80. życiowe perypetie młodej dziewczyny Kasi Solskiej podbiły serca polskiej publiczności. Już niedługo będziemy mieli okazję wrócić do tej postaci. 25 stycznia 2019 roku do kin wejdzie trzecia część kultowej już komedii. Scenarzystka dwóch poprzednich filmów z cyklu "Kogel-Mogel" Ilona Łepkowska przypomniała, że z Kasią Solską pożegnaliśmy się w momencie, gdy mówiła, że jest w ciąży, co krzyżowało jej życiowe plany, ponieważ chciała iść na studia. - Teraz zaczynamy w momencie, gdy jej syn, grany przez Nikodema Rozbickiego, przyjeżdża do domu rodzinnego po kilkuletnim zagranicznym pobycie u ojca z pomysłem na pewien biznes...

Odtwórczyni głównej roli Grażyna Błęcka-Kolska zdradziła, że obecnie jej bohaterka jest dynamiczną i kolorową osobą. - Chodzi na kurs samoobrony, jest dyrektorką szkoły, opiekuje się mamą, a do tego ma adoratorów.

Na ekranie zobaczymy wielu aktorów znanych w poprzednich części filmu. O swojej postaci mówiła w Dwójce Ewa Kasprzyk, która ponownie zagra temperamentną Barbarę Wolańską. Jej postać wcześniej pracowała w sferze mody. Tym razem poznamy ją jako ekspertkę od seksu.

***

Rozmawiała: Katarzyna Oklińska

Goście: Ilona Łepkowska (scenarzystka), Grażyna Błęcka-Kolska (aktorka), Ewa Kasprzyk (aktorka)

Data emisji: 14.11.2018

Godzina emisji: 7.45

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

bch/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal w Gdyni. Tomasz Sapryk: Marek Koterski jest dla mnie poza konkurencją

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 10:32
- Każdy jego film jest tak silną, autorską wypowiedzią, że dla mnie jest to zupełnie oddzielna kategoria. Z doniesień słyszałem jednak, że "Siedem uczuć" to być może najlepszy film Marka - mówił o najnowszym dziele reżysera gość Dwójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roma Gąsiorowska: mojemu pokoleniu ciężko dbać o relacje

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 11:00
- Taką mam obserwację, że żyjąc w ciągłym pośpiechu, natłoku możliwości, w stresie i zabieganiu o dobra materialne, umyka nam coś w relacjach z bliskimi - mówiła w Dwójce aktorka.
rozwiń zwiń