X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal w Gdyni. Tomasz Sapryk: Marek Koterski jest dla mnie poza konkurencją

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 10:32
- Każdy jego film jest tak silną, autorską wypowiedzią, że dla mnie jest to zupełnie oddzielna kategoria. Z doniesień słyszałem jednak, że "Siedem uczuć" to być może najlepszy film Marka - mówił o najnowszym dziele reżysera gość Dwójki.
Audio
  • Tomasz Sapryk o nowym filmie Marka Koterskiego "Siedem uczuć" i reżyserowanym przez siebie spektaklu "Czarna komedia" w Teatrze Kamienica (Poranek Dwójki)

jan wieczorkowski dywizjon 1200.jpg
Jan Wieczorkowski: polscy lotnicy drażnili swoim luzem i talentem

W poniedziałek 17 września rozpocznie się 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jednym z filmów, który powalczy o Złote Lwy będzie "Siedem uczuć" Marka Koterskiego. Na ekranie znów pojawi się ulubiony bohater reżysera - Adaś Miauczyński. - Zobaczymy jak Adaś kształtował się od dziecka, zobaczymy go w szkole podstawowej - zdradził Tomasz Sapryk, odtwórca jednej z ról w filmie.

W kogo tym razem wciela się aktor, który już kilka razy spotkał się na planie z Markiem Koterskim? O tym w nagraniu audycji. Tam również zapowiedź premiery spektaklu "Czarna komedia" na podstawie sztuki Petera Schaffera w Teatrze Kamienica, który reżyseruje Tomasz Sapryk. W obsadzie znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki i Jan Wieczorkowski.

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Tomasz Sapryk (aktor, reżyser)

Data emisji: 12.09.2018

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

pg/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mąż i żona" Fredry. Zdrada z każdej strony

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 10:10
W "Poranku Dwójki" reżyser teatralny Jarosław Kilian opowiadał o premierze komedii Aleksandra Fredry w Teatrze Polskim w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Mansztajn: ilekroć wychodzę ze spektaklu w Klubie Komediowym, jestem zawstydzony

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 11:30
- To jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie improwizacja komediowa nie wywołuje ciarek wstydu i zażenowania - mówił w Dwójce Jakub Mansztajn, poeta, pisarz i bloger.
rozwiń zwiń