X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gdański Festiwal Muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 15:00
Zaproszenie nad Bałtyk oraz przegląd filmów skandynawskich.
Audio
  • Konrad Mielnik o Gdańskim Festiwalu Muzycznym
  • Małgorzata Kłos o festiwalu filmów skandynawskich "Jakby w zwierciadle"
Logo
LogoFoto: materiały promocyjne

W czwartkowym "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy z Konradem Mielnikiem z okazji rozpoczynającego się w piątek Gdańskiego Festiwalu Muzycznego.

Formuła Festiwalu jest otwarta niemniej indywidualne piętno programowe każdej kolejnej jego edycji nadaje towarzyszące jej przesłanie oraz postać Artysty Rezydenta. W roku 2012 funkcję tę przyjął wybitny skrzypek Konstanty Andrzej Kulka, stąd w programie Festiwalu dominować będą - z racji nazwiska Rezydenta -instrumenty smyczkowe pokazane w najrozmaitszych konfiguracjach.

Porgram II Polskiego Radia objął patronat nad tym wydarzeniem.

W "Poranku" rozmawialiśmy również z Małgorzatą Kłos o rozpoczynającym się dziś w Warszawie festiwalu "Jakby w zwierciadle", który stanowi filmową wyprawę po dziełach literatury skandynawskiej. Organizatorami wydarzenia są absolwenci i pracownicy Katedry Skandynawistyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Jak zwykle zapraszamy również do udziału w naszym konkursie "Płyta tygodnia". Andreas Staier gra wariacje różnych kompozytorów na temat walca Antona Diabellego. Nowa płyta firmy harmonia mundi.

Program prowadził Piotr Kędziorek.

12 kwietnia (czwartek)Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyczne kontrasty

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011 20:31
Gdański Festiwal Muzyczny, koncert w Filharmonii Poznańskiej związany z 6. rocznicą śmierci Jana Pawła II oraz spektakl "Fumum Vendere".
rozwiń zwiń