X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie wszystek umarli. Przywołujemy tych, którzy odeszli

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2018 01:00
Dwójka zaprasza do wysłuchania wspomnień o ludziach kultury, nauki i polityki, których pożegnaliśmy w roku 2018.
Audio
zdj. il.
zdj. il.Foto: Pixabay.com

Początek listopada to w naszej tradycji czas wspominania tych, których już nie ma między nami. W tych dniach zadumy i refleksji przywołujemy w naszej pamięci osoby nam bliskie i dla nas ważne - te, które chcemy zapamiętać; te, których zapomnieć nie wolno.

Na antenie Dwójki już od 29 października rozpoczęliśmy cykl audycji poświęconych zmarłym w ostatnich dwunastu miesiącach twórcom kultury. Bohaterami audycji byli: Kazimierz Gierżod, Wojciech Maciejewski, Barbara Wachowicz, Piotr Szulkin, Stanisław Moryto, Kazimierz Karabasz, Alina Janowska, Antoni Pszoniak, Joanna Kulmowa, Wacław Tkaczuk, Agnieszka Kotulanka, Leszek Moczulski, Wojciech Wójcik, Tomasz Stańko, Wanda Wiłkomirska, Antoni Krauze, Dominik Połoński, Marek Karewicz, Jerzy Milian, Maciej Kaziński, Janusz Kłosiński, Wojciech Pokora, Robert Brylewski, Kora Jackowska, Roman Kłosowski, Kazimiera Utrata, Zbigniew Łapiński, Zyta Oryszyn, Marek Frąckowiak, prof. Jerzy Kłoczowski, Mieczysław Święcicki, Krzysztof Droba, Zbigniew Bujarski, Andrzej Rakowski.

Zobacz więcej na temat: odeszli 2018
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Księżyk o Brylewskim. "Artystyczny egoizm był mu obcy"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2018 06:29
- Był on tym typem artysty, który zawsze przemawiał w kontekście środowiska, grupy, społeczności - tak o zmarłym 3 czerwca wybitnym muzyku opowiadał w Dwójce Rafał Księżyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tomasz Stańko był symbolem niezależności"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 10:00
- Należał do ludzi trochę innych, którzy robią wszystko po swojemu. Tę cechę Tomasz objawiał w formie krystalicznej, był wielki i niezależny. Cena za to potrafi być wysoka, ponieważ ludziom trudno zdobyć się na tolerancję – mówił w Dwójce Tomasz Tłuczkiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tadeusz Sobolewski: życie dogania filmy Szulkina

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 12:00
- To, co się dziś dzieje wokół nas, jest spełnieniem tego, czego zapowiedź odnajdziemy w twórczości Piotra Szulkina. Rzeczywistość zaczyna ucieleśniać absurd i groteskę, którą przedstawiał w swoich filmach – powiedział w Dwójce znany krytyk filmowy.
rozwiń zwiń