Joy!Guru. Niewolnicy muzyki

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2020 13:50
W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej mieli zagrać jeden z koncertów swojej pierwszej trasy koncertowej. Debashish Bhattacharya, Hubert Zemler i Wojtek Traczyk, mimo że do pustej sali - to jednak zagrali dla tysięcy osób oglądających ich sesję nagraniową w domach. 
Audio
  • Retransmisja fragmentów najnowszej sesji nagraniowej Joy!Guru (Dwójka/Nokturn)
Wojtek Traczyk, Debashish Bhattacharya i Hubert Zemler - czyli JoyGuru - w studiu im. Agnieszki Osieckiej, 13 marca 2020.
Wojtek Traczyk, Debashish Bhattacharya i Hubert Zemler - czyli Joy!Guru - w studiu im. Agnieszki Osieckiej, 13 marca 2020.Foto: Grzegorz Śledź

Fragmentu tej wyjątkowej sesji nagraniowej, której materiał może znaleźć się na następnym albumie grupy Joy!Guru - laureata w radiowym konkursie na Folkowy Fonogram Roku 2018 - słuchaliśmy w ostatniej audycji.

Do tego inne przykłady muzyki granej w technice slide'u oraz zapowiedź obchodów Dnia św. Patryka, 17 marca - święta kultury celtyckiej.
***

Tytuł audycji: Nokturn 

Prowadziła: Aleksandra Tykarska

Data emisji: 15.03.2020

Godzina emisji: 0.00

at


Czytaj także

Debashish Bhattacharya: jestem niewolnikiem muzyki

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2020 15:59
- Trzy lata temu poznałem Karola Czajkowskiego i tych dwóch wspaniałych, profesjonalnych muzyków, Huberta i Wojtka, a do dyspozycji miałem kilka swoich kompozycji i nieprzebrane muzeum muzycznych i rytmicznych doświadczeń z całego mojego życia. Tym chciałem się podzielić. Weszliśmy do studia i nagraliśmy "Joy!Guru" - mówił indyjski wirtuoz o początki jego polskiego projektu.
rozwiń zwiń