REKLAMA

Operacje na fortepianie

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 13:48
Podróż do wnętrza fortepianu. Posłuchaj nagrania kolejnej Nocnej Strefy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/PublicDomainPictures

Posłuchaj
174:59 6_08_ 2020 21_59_58_PR2_Nocna_strefa.mp3 Operacje na fortepianie (Nocna stefa/Dwójka)

 

Fortepianu przestrajanego (Max de Wardener), sterowanego za pośrednictwem MIDI z poziomu syntezatora (Alex White), wybrzmiewającego z syntezatorem do pary w nowych interpretacjach muzyki Glassa (Bruce Brubaker i Max Cooper), medytacyjnego (Laraaji), prowadzącego na Daleki Wschód (Philip Corner) albo do mieszkania artystki (Felicia Atkinson). Do tego jak zwykle kilka elektryzujących premier płytowych, z fortepianem lub bez. Zapraszamy! 

Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński

Czytaj także

"Domówka z Dwójką". Mischa Kozłowski: wykonamy utwory, których dotąd nie graliśmy

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 11:23
- Karol ma swoje różne zobowiązania artystyczne, a ja swoje. Jeżeli jednak tylko jest okazja, zawsze bardzo chętnie zakasujemy rękawy i bierzemy się do roboty, żeby poszerzać nasz wspólny repertuar i przy okazji spełniać różne swe muzyczne marzenia - mówił pianista, który razem ze swym bratem tenorem wystąpi w sobotę (11.07) w ramach cyklu koncertów online "Domówka z Dwójką".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lidia Grychtołówna: samotność mi nie służy

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2020 12:30
- Bardzo lubię publiczność, mikrofonu specjalnie nie kochałam, stąd też mój nieduży dorobek płytowy. Proponowano mi wiele razy nagrania, ale zwykle odmawiałam, ponieważ dla mnie jednak najważniejsza jest publiczność. Ona pomaga mi się otworzyć - mówiła w Dwójce znakomita polska pianistka i pedagog.
rozwiń zwiń