Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Marlena Borawska 08.06.2011

"Lato z Radiem" - znamy już szczegóły! (wideo)

Trasa koncertowa z udziałem gwiazd, emisja specjalnej kolekcji płyt i inne niespodzianki - to plany na czterdziestą edycję "Lata z Radiem".
Lato z Radiem - znamy już szczegóły (wideo)fot. PR
Galeria

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się dziś w siedzibie Polskiego Radia, zaprezentowano szczegóły jubileuszowego, 40. sezonu "Lata z Radiem".

W tym roku startujemy wcześniej niż zwykle. Już w sobotę 11 czerwca zapraszamy na wielki koncert z okazji 40-lecia audycji "Lato z Radiem" do Opola, na Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki.

Koncert przygotowujemy wspólnie z Telewizją Polską. A potem od poniedziałku 13 czerwca, punktualnie od 9.00, startujemy z audycją "Lata z Radiem 2011". I tak 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, przez całe wakacje aż do 3 września.

W każdą sobotę będziemy zapraszać też na naszą wakacyjną trasę koncertową. W tym roku zagramy w: Wągrowcu, Płocku, Jaśle, Krynicy Morskiej, Świnoujściu, Stegnie, Krynicy Zdrój, Gnieźnie, Mielnie, Świeradowie Zdroju, Szczytnie i Koninie, a zagrają z nami m.in. Stachursky, Andrzej Piaseczny, Kombii, Patrycja Markowska, IRA i Artur Gadowski, Zbigniew Wodecki, Papa D., Blue Cafe, Kora Jackowska, Zakopower, Muniek Staszczyk, Enej, Chemia, Pectus, Paweł Kukiz i Piersi oraz wielu innych artystów.

/

Wszystkie koncerty "Lata z Radiem" poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Najciekawsze koncerty "Lata z Radiem" będą transmitowane w Programie 1 Polskiego Radia w wakacyjne soboty i niedziele.

Co istotne, tegorocznej edycji patronuje hasło: "zdrowie". I tak, na każdej imprezie specjalny pokaz kulinarny oraz pyszne, zdrowe jedzenie dla publiczności przygotuje mistrz kulinarny Robert Sowa.
Ciekawe atrakcje przygotowali także nasi partnerzy. M.in. Ministerstwo Zdrowia zaprasza wszystkich do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz umożliwi paniom dyskretne przeprowadzenie darmowych badań mamograficznych. Chętni będą mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie, który będzie towarzyszył ekipie "Lata z Radiem" na całej trasie.

>>>Więcej informacji na stronie "Lata z Radiem"


W sobotę 11 czerwca podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się koncert " Co Ty na to? Z Radiem Lato!".

Koncert w reżyserii Małgorzaty Kosturkiewicz organizowany jest z okazji 40-lecia "Lata z Radiem". Prowadzący – Piotr Bałtroczyk - przedstawi wykonawców, którzy towarzyszyli audycji przez lata i nadal z nią współpracują. To ich występy udowodnią, że nawet piosenki sprzed lat 40, 30 czy 20 w nowej interpretacji i aranżacji mogą być przebojami kolejnych pokoleń.

Na scenie pojawią się między innymi: Ania Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Kayah, Halina Mlynkowa, Ryszard Rynkowski, Varius Manx, Stachursky, Formacja Nieżywych Schabuff, Ania Rusowicz, Anna Józefina Lubieniecka, Kobranocka, StarGuardMuffin oraz Łukasz Zagrobelny, którzy zaśpiewają piosenki Karin Stanek, Agnieszki Osieckiej, Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Ady Rusowicz i Grzegorza Ciechowskiego.

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Polskiego Radia pod dyrekcją Tomasza Szymusia.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.10 i będzie transmitowany na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express