Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
migrator migrator 31.01.2010

Radio dziękuje za abonament koncertem Golden Life

W niedzielny wieczór w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Gwiazda za abonament". Tym razem wystąpi grupa Golden Life.

Koncert będzie szczególny. Zespół Golden Life razem ze słuchaczami obchodzić będzie bowiem swoje 20. urodziny.

Jako pierwsza, tydzień temu, wystąpiła Gaba Kulka w duecie z Konradem Kuczem. W lutym w studiu im. Witolda Lutosławskiego odbędzie się natomiast koncert zespołu Pustki.

Te niezwykle koncerty są właściwie za darmo. Biletem wstępu jest zapłacony abonament. Władze spółki tłumaczą, że cyklem „Gwiazda za abonament" chcą podziękować wszystkim słuchaczom, którzy solidaryzują się z Polskim Radiem w walce o byt mediów publicznych i regularnie płacą abonament radiowo-telewizyjny.

Dziennikarz muzyczny radiowej "Trójki" Tomasz Żąda podkreśla, że nie miał problemu z namówieniem artystów do wzięcia udziału w koncercie "Gwiazda za abonament", bo "Trójka" zawsze szczególnie opiekowała się młodymi, polskimi zespołami. Artyści bez wahania poparli akcję "Gwiazda za abonament", zgadzając się wystąpić bez honorariów.

Fani zespołu Golden Life będą mogli nie tylko posłuchać koncertu w radiowej "Trójce", ale nawet obejrzeć go na żywo na stronie internetowej "Trójki" www.polskieradio.pl/trojka.

Golden Life to jeden z ważniejszych zespołów polskiej sceny rockowej. W swoim dorobku ma 9 płyt, a także wiele nagród, w tym m.in. główną na Pop Song Bregens Festival w Austrii. Największe przeboje grupy to: "24.11.94", "Wszystko to co mam", "Oprócz", "Helikopter", "Dobra, dobra" i "Czeski film". Ich piosenki pojawiły się na ścieżce dźwiękowej filmów "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Młode wilki" oraz w seriali "Magda M" i "Złotopolscy".

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express