Fiorentina

Serie A: transferowa telenowela trwa. Włoskie media łączą Arkadiusza Milika z kolejnym klubem

W ostatnich miesiącach łączono Arkadiusza Milika z odejściem z SSC Napoli. Polski napastnik był wymieniany jako potencjalne wzmocnienie Juventusu lub AS Romy. Takie kierunku transferu są jednak coraz mniej prawdopodobnie. Zdaniem włoskich mediów, Milik może natomiast wzmocnić Fiorentinę, która szuka nowego napastnika i wcześniej interesowała się m.in. Krzysztofem Piątkiem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A Arkadiusz Milik SSC Napoli Fiorentina

Serie A: Lazio nie składa broni. Rzymianie wygrali z drużyną Bartłomieja Drągowskiego

Lazio Rzym pokonało w sobotni wieczór Fiorentinę, w bramce której cały mecz rozegrał Bartłomiej Drągowski, w meczu 32. kolejki Serie A. Rzymianie wygrali 2:1 i zmniejszyli stratę do prowadzącego w tabeli Juventusu do czterech punktów. Polski bramkarz sprokurował w drugiej połowie rzut karny, którego na bramkę zamienił Ciro Immobile.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Serie A Piłka nożna lazio rzym Fiorentina

Inter na czele Serie A. Milik nie pomógł Napoli

Piłkarze Interu Mediolan pokonali u siebie Lazio Rzym 1:0 w meczu piątej kolejki Serie A i z kompletem punktów prowadzą w tabeli włoskiej ekstraklasy. Niespodziewaną porażkę u siebie z Cagliari Calcio (0:1) zanotowało SSC Napoli, w barwach którego wystąpili Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik, który pojawił się na murawie w drugiej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A inter mediolan juventus turyn SSC Napoli lazio rzym Fiorentina

"Polski" mecz dla Napoli. Grad bramek we Florencji

Aż siedem goli padło we Florencji w meczu 1. kolejki piłkarskiej Serie A. Fiorentina, której bramki strzegł Bartłomiej Drągowski przegrała z SSC Napoli 3:4 (1:2). W barwach gości cały mecz zagrał Piotr Zieliński, natomiast nie wystąpił kontuzjowany Arkadiusz Milik. Na ławce rezerwowych całe spotkanie przesiedział z kolei pomocnik Fiorentiny Szymon Żurkowski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Serie A Piłka nożna SSC Napoli Fiorentina