Polskie Radio
Section05
Grzegorz Krychowiak

EURO 2020 Lewandowski uspokaja. "Nie ma napiętej sytuacji w kadrze"

Robert Lewandowski, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, na konferencji prasowej przed eliminacyjnymi meczami z Łotwą i Macedonią zapewnił o dobrej atmosferze panującej wewnątrz zespołu. Pochwalił też formę pomocnika Lokomotiwu Moskwa, Grzegorza Krychowiaka. - Oglądając ostatnie spotkania Grześka, jakie długie sprinty robi, to naprawdę jestem pod wrażeniem - powiedział "Lewy".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Robert Lewandowski Euro 2020 reprezentacja Polski Grzegorz Krychowiak Piłka nożna

Krychowiak: w rosyjskich klubach można pokazać się w Europie

- To jest bardzo silna liga. Wiele klubów gra w europejskich pucharach, przez co można pokazać się całej Europie. To bardzo motywuje naszych piłkarzy - podkreślił w rozmowie z Polskim Radiem, Grzegorz Krychowiak. Piłkarz reprezentacji Polski jest ważnym ogniwem Lokomotiwu Moskwa, z którym kilka tygodni temu zdobył superpuchar Rosji i jest w ścisłej czołówce tamtejszej ekstraklasy. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sport na antenie Grzegorz Krychowiak Piłka nożna

Wygrana cieszy, styl mniej [OCENIAMY POLAKÓW]

Reprezentanci Polski w piłce nożnej, mimo zwycięstwa, nie zachwycili w wyjazdowym meczu z Macedonią (1:0). Kto się wyróżnił, a kto zawiódł najbardziej? Zapraszamy do zapoznania się z ocenami portalu PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2020 reprezentacja Macedonii Północnej Łukasz Fabiański kamil glik Grzegorz Krychowiak mateusz klich Piotr Zieliński kamil grosicki Robert Lewandowski Krzysztof Piątek maciej rybus