Polskie Radio
Section05
Leo Messi

Media. Leo Messi ma wrócić do Barcelony. Podano datę

Argentyńska dziennikarka Veronica Brunati zapewniła w mediach społecznościowych, że Leo Messi ponownie będzie piłkarzem FC Barcelony. Legendarny zawodnik miałby nie przedłużyć umowy z Paris Saint-Germain i wrócić do katalońskiego klubu od 1 lipca 2023 roku. Inne informacje przedstawił Fabrizio Romano.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna fc barcelona la liga Primera Division Leo Messi lionel messi Ligue 1 paris saint germain

PSG wraca na pozycję lidera Ligue 1. Piękny gol Messiego w meczu z Niceą [WIDEO]

Paris Saint-Germain pokonało Niceę 2:1 w meczu 9. kolejki francuskiej Ligue 1. Gospodarze objęli prowadzenie w 29. minucie po golu Argentyńczyka Lionela Messiego. Tuż po przerwie wyrównał Gaëtan Laborde (47'). Bramkę dla gospodarzy na wagę trzech punktów zdobył w 83. minucie Kylian Mbappe. To ósme zwycięstwo paryżan w tym sezonie. Na ławce rezerwowych gości usiadł bramkarz Marcin Bułka.
Zobacz więcej na temat:  Ligue 1 Piłka nożna paris saint germain Leo Messi lionel messi SPORT Kylian Mbappe

Katar 2022: rywale Polaków grali towarzysko. Przeziębiony Messi nadal skuteczny

Piłkarze Argentyny i Meksyku, grupowi rywale Polaków w mistrzostwach świata w Katarze, rozegrali w nocy z wtorku na środę czasu polskiego rozegrali w USA towarzyskie mecze. Argentyńczycy pokonali Jamajkę 3:0, natomiast Meksykanie przegrali z Kolumbią 2:3.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Argentyny reprezentacja Arabii Saudyjskiej reprezentacja Meksyku reprezentacja USA reprezentacja Kolumbii Leo Messi lionel messi

Mbappe show na Parc des Princes. Milik nie pomógł Juve

Piłkarze Paris Saint-Germain pokonali na Parc des Princes Juventus Turyn (2:1) w meczu grupy H w ramach 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla PSG zdobył Kylian Mbappe, z kolei w drużynie gości do 68. minuty grał Arkadiusz Milik. W drugim spotkaniu tej grupy Benfica Lizbona wygrała u siebie z Maccabi Hajfa (2:0).
Zobacz więcej na temat:  liga mistrzów Liga Mistrzów 22/23 champions league Piłka nożna paris saint germain juventus turyn Arkadiusz Milik SPORT lionel messi Leo Messi Neymar Kylian Mbappe sergio ramos

Messi o swoim zdrowiu. Ujawnił przyczynę kiepskiej formy

Leo Messi nie zaliczy ostatniego sezonu do udanych. Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki w PSG nie był w stanie nawiązać do poprzednich lat, rozczarowując i często przechodząc "obok meczu". Na jego postawę mógł rzutować kiepski stan zdrowia. W wywiadzie dla TyC Sports 34-latek opowiedział o swoich problemach po zakażeniu koronawirusem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ligue 1 paris saint germain lionel messi Leo Messi