Polskie Radio
Section05
Nieprzeciętni 2023

Nieprzeciętni 2023. Sylwia Żelazny: nowe życie z Nową Mową

Trenerka mowy, specjalista ds. edukacji z zakresu komunikacji i wystąpień publicznych. Przez kilkanaście lat zmagała się z emocjonalnymi blokami mowy i jąkaniem - teraz dzięki systematycznej pracy nad swoją Nową Mową i płynnej komunikacji, pomaga innym spełniać swoje marzenia. Dziś Sylwia Żelazny jest jedną z finalistek plebiscytu Czwórki Nieprzeciętni 2023.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA Nieprzeciętni 2023 Weronika Puszkar komunikacja

Nieprzeciętni 2023: Julia Gierszewska - z miłości do medycyny

Zainspirowana mamą pokochała medycynę i postanowiła pójść w jej ślady. Zaczęła szybko, bo już jako 11-latka umiała szyć chirurgicznie na gąbce do mycia naczyń, a maszyna do zabiegów laparoskopowych z gumeczkami i kuleczkami w środku była jej ulubioną zabawką. Dziś Julia Gierszewska jest jedną z finalistek Plebiscytu Czwórki Nieprzeciętni 2023.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Nieprzeciętni 2023 Weronika Puszkar

ART. SPONSOROWANY Bank Pekao S.A. wspiera Nieprzeciętnych

Plebiscyt "Nieprzeciętni" od wielu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Zapał do działania, pasja i zaangażowanie przejawiające się w tworzeniu nieszablonowych rozwiązań to postawy, które Bank Pekao S.A, chce aktywnie wspierać. Objęcie patronatem tegorocznej edycji plebiscytu to jeden ze sposobów na wsparcie tych, którzy mają odwagę przekroczyć granicę tego, co szablonowe i znane.
Zobacz więcej na temat:  Nieprzeciętni 2023

Nieprzeciętni 2023 - głosuj już dziś. Wśród finalistów - Aleksandra Wańczyk

Trwa Czwórkowy plebiscyt Nieprzeciętni 2023. Teraz jest czas na oddanie głosu na swojego faworyta. Do 11 czerwca można wybierać spośród grona 10 finalistów wybranych przez nasze Jury. Wśród nich jest Aleksandra Wańczyk, muzealnik z wykształcenia, z zamiłowania i zawodu pilot wycieczek, asystent osób niepełnosprawnych, doktorantka krakowskiej Akademii Ignatianum. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Jakub Jamrozek muzeum Nieprzeciętni 2023 hobby

Nieprzeciętni 2023. Joanna Hubska - czy jest Twoją Nieprzeciętną?

10 finalistów czeka na Wasze głosy. To od Was zależy, kto zgarnie tytuł Nieprzeciętnego 2023. Finaliści otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięzca dodatkowo statuetką i tytuł. Mamy też nagrody dla głosujących. Czas na oddanie głosu mija 11 czerwca. Wśród finalistów jest Joanna Hubska, założycielka i prezes "Fundacji Akademia Małego Lekarza". 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Nieprzeciętni 2023 Jakub Jamrozek hobby edukacja medycyna