X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kolarstwo torowe

PŚ W KOLARSTWIE TOROWYM Triumf Mateusza Rudyka w sprincie w Australii

Mateusz Rudyk zwyciężył w sprincie podczas zawodów Pucharu Świata w kolarstwie torowym w Cambridge w Nowej Zelandii. Polak pokonał w finale Japończyka Tomohiro Fukayę 2:0. Trzeci był Yudai Nitta z Japonii. 24-latek w eliminacjach poprawił rekord Polski wynikiem 9,527 sekundy. Poprzedni najlepszy rezultat również należał do niego i wynosił 9,558 sekundy.
Zobacz więcej na temat:  kolarstwo torowe Kolarstwo SPORT

AFERA W PZKol Tor w Pruszkowie na sprzedaż? "PZKol nie zapewnia nic"

- Ten problem musimy rozwiązać sami - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Sebastian Rubin, wiceprezes Polskiego Związku Kolarskiego. Sytuacja PZKol-u pogarsza się. Długi rosną, a zadłużony tor w Pruszkowie niedawno odwiedził komornik, zajmując maszyny startowe i sprzęt do pomiaru czasu. Włodarze kolarskiej centrali w środę zorganizowali konferencję, na której spotkali się z dziennikarzami i swoim głównym wierzycielem, Mostostalem Puławy.
Zobacz więcej na temat:  Kolarstwo SPORT kolarstwo torowe

KOLARSTWO TOROWE Problemy polskich torowców przed ME. "To dla nas nic nowego"

- To dla nas nic nowego. Poradzimy sobie - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Igor Krymski, trener reprezentacji Polski mężczyzn. Kłopotów Polskiego Związku Kolarskiego ciąg dalszy. Komornik sądowy w asyście policji zabrał w poniedziałek z toru w Pruszkowie maszyny startowe i urządzenia do pomiaru czasu. Miało do tego dojść już w piątek przed mistrzostwami Polski w kolarstwie torowym, jednak udało się przekonać komornika do przesunięcia terminu. 
Zobacz więcej na temat:  Kolarstwo kolarstwo torowe SPORT

Program team100 pomocną dłonią dla młodych sportowców

Wsparcie młodych, polskich i perspektywicznych zawodników, członków kadr narodowych, uprawiających indywidualne dyscypliny olimpijskie. To główne założenie programu team100. Jednymi z jego beneficjentów są Natalia Maliszewska, wicemistrzyni świata w short tracku na 500 m i zdobywczyni Pucharu Świata na tym dystansie oraz Mateusz Rudyk, brązowy medalista mistrzostw świata w kolarstwie torowym.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 kolarstwo torowe Kolarstwo