Polskie Radio
Section05
Paulo Sousa

El. MŚ 2022: bramkarz kadry odizolowany od drużyny. Sousa wysłał awaryjne powołanie

Łukasz Skorupski jest drugim piłkarzem reprezentacji Polski, który został odizolowany od reszty drużyny. Bramkarz miał podwyższoną temperaturę i czeka na wyniki testów na koronawirusa. Paulo Sousa zdecydował się powołać w jego miejsce 21-letniego Karola Niemczyckiego z Cracovii.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Katar 2022 SPORT reprezentacja Polski koronawirus Paulo Sousa Koronawirus w Polsce Cracovia

TYLKOU NAS Domarski, Piechniczek, Frankowski i Wojtala o meczu z Węgrami. Legendy polskiej piłki rozczarowane

Mimo odrobienia dwubramkowej straty i uratowania punktu w meczu reprezentacji Polski z Węgrami wśród ekspertów dominują pesymistyczne głosy. Gwiazdy polskiej piłki zwracają uwagę na fatalną postawę biało-czerwonych w pierwszej połowie i dużą liczbę niewymuszonych błędów w wykonaniu naszych kadrowiczów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 Antoni Piechniczek reprezentacja Węgier tomasz frankowski Paulo Sousa

El. MŚ 2022: Paulo Sousa zaprosił trzech piłkarzy na mecz z Andorą. "Selekcjoner chce pogadać"

Piłkarz Lecha Poznań Tymoteusz Puchacz poinformował w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu, że został zaproszony przez selekcjonera Paulo Sousę na niedzielny mecz reprezentacji Polski z Andorą. Według portalu sport.tvp.pl, podobne zaproszenie od Portugalczyka otrzymali też Bartosz Kapustka i kontuzjowany Jacek Góralski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski Lech Poznań Legia Warszawa Paulo Sousa

El. MŚ 2022: rewolucja bez rezultatu. Trudny początek Paulo Sousy [KOMENTARZ]

Paulo Sousa w meczu z Węgrami po raz pierwszy zaprezentował swój pomysł na grę reprezentacji Polski. Z wyniku i postawy biało-czerwonych z pewnością nie powinniśmy być zadowoleni, ale krytycy poprzedniego selekcjonera mogą odczuwać pewną satysfakcję - w kadrze zmieniło się sporo. Czy na lepsze? Póki co - niekoniecznie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Paulo Sousa Katar 2022

El. MŚ 2022: Węgry - Polska. Paulo Sousa czuje niedosyt. "Zasłużyliśmy na więcej niż remis"

Paulo Sousa rozpoczął swoją pracę z reprezentacją Polski od remisu 3:3 z Węgrami w pierwszym spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Selekcjoner przyznał, że dokonałby zmian w wyjściowej jedenastce biało-czerwonych, jednak był zadowolony z charakteru, który pokazali piłkarze.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski SPORT reprezentacja Węgier Paulo Sousa

TYLKO U NAS El. MŚ 2022: kto zastąpi Mateusza Klicha? "Moder bliżej składu"

Piłkarska reprezentacja Polski wyleciała już do Budapesztu na pierwszy mecz eliminacji przyszłorocznych mistrzostw świata w Katarze. W kadrze brakuje Mateusza Klicha, który jest zakażony koronawirusem. O pozytywnym wyniku testu piłkarza poinformował rano rzecznik prasowy reprezentacji - Jakub Kwiatkowski. Kto zastąpi pomocnika Leeds United w składzie biało-czerwonych? 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski mateusz klich koronawirus reprezentacja Węgier Paulo Sousa

El. MŚ 2022: Węgry - Polska. Kadra po ostatnim treningu przed wylotem do Budapesztu. "Nikt nie zgłosił kontuzji"

Piłkarze reprezentacji Polski, przygotowujący się do meczu z Węgrami na inaugurację eliminacji mistrzostw świata, mają już za sobą drugi wtorkowy trening w Warszawie. Wieczorem czeka ich jeszcze odnowa biologiczna, a w środę przed południem wylecą do Budapesztu.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Piłka nożna SPORT Katar 2022 Paulo Sousa reprezentacja Węgier

El. MŚ 2022: Węgry - Polska. "Skupienie i praca" - wojsko Sousy po porannej musztrze na boisku Legii

Reprezentanci Polski wzięli udział w porannej sesji treningowej zorganizowanej na bocznym stadionie Legii Warszawa. Kadrowicze Paulo Sousy szykują się do wylotu do Budapesztu, gdzie w czwartek zmierzą się z reprezentacją Węgier w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze.
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Węgier Paulo Sousa

TYLKO U NAS Bilans z "Bratankami" do zmiany. Lewandowski jak Deyna?

Pierwszy mecz w dziejach, wielka wygrana w przededniu wojny, finał olimpijski, debiuty selekcjonerów. A wszystko to jak do tej pory zwieńczone golem samobójczym. Historia naszych spotkań z Węgrami z pewnością nie jest szablonowa, a przypominamy ją w Dniu Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Paulo Sousa reprezentacja Węgier Katar 2022 TYLKO U NAS SPORT Kazimierz Deyna

El. MŚ 2022: Paulo Sousa zaskoczył na pierwszym treningu. "Wahadła zamiast klasycznej linii obrony"

Polscy piłkarze przygotowujący się do meczów eliminacji mistrzostw świata trenowali po raz pierwszy pod wodzą Paulo Sousy. W poniedziałkowych zajęciach na bocznym boisku Legii Warszawa wzięło udział 25 graczy. Brakowało Bartosza Bereszyńskiego i Karola Świderskiego. Już pierwszy trening pokazał, że selekcjoner ma nowy pomysł na grę biało-czerwonych. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 Paulo Sousa

Lewandowski gra sezon życia? "Co roku dostaję takie pytanie"

W poniedziałek 22 marca polska reprezentacja rozpoczyna pierwsze zgrupowanie pod wodzą nowego selekcjonera Paulo Sousy. Przed biało-czerwonymi trzy mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. - Podejście do spotkań będzie kluczowe, nie tylko i wyłącznie taktyka, ale też nasze indywidualne umiejętności - powiedział Robert Lewandowski podczas konferencji prasowej.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Węgier reprezentacja Anglii SPORT Katar 2022 Paulo Sousa Robert Lewandowski