Polskie Radio
Section05

Piłka nożna

ANALIZA Biało-Czerwoni w ligach "TOP 5" - ściągawka dla selekcjonera

Wraz z końcem stycznia zamknęło się okienko transferowe we wszystkich najmocniejszych ligach Europy. Zimą tego roku do Ligue 1, Serie A, Bundesligi, Premier League i Primera Division nie trafi już żaden Polak. Czas zatem na aktualizację listy Biało-Czerwonych w składach zespołów z krajów tzw. „TOP 5”.
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Czesław Michniewicz Serie A Ligue 1 Premier League Bundesliga Robert Lewandowski Krzysztof Piątek Jakub Moder Arkadiusz Milik wojciech szczęsny Piotr Zieliński matty cash

Ekstraklasa: koniec przerwy zimowej. Lech chce mistrzostwa, Legia... utrzymania

W piątek piłkarze Ekstraklasy - po 46 dniach przerwy zimowej - wracają na ligowe boiska. W najlepszej sytuacji w wyścigu o mistrzostwo Polski jest prowadzący w tabeli Lech Poznań. Marsz w górę po fatalnej jesieni chce rozpocząć broniąca tytułu Legia Warszawa, która jest przedostatnia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Termalica Nieciecza Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin Lech Poznań Raków Częstochowa Pogoń Szczecin Radomiak warta poznań

TYLKO U NAS Były reprezentant broni selekcjonera. "Skupmy się na Rosji"

Czesław Michniewicz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, którą w marcu czekają baraże o awans do MŚ w Katarze. Decyzję prezesa PZPN Cezarego Kuleszy w rozmowie z PolskieRadio24.pl komentuje były świetny piłkarz Władysław Żmuda. - Trzeba to zaakceptować. Jeżeli tak długo czekaliśmy na wybór nowego trenera, to myślę, że była to decyzja przemyślana - mówi były obrońca kadry i 91-krotny reprezentant Polski, w tym czterokroczny uczestnik MŚ. 
Zobacz więcej na temat:  Czesław Michniewicz SPORT reprezentacja Polski Katar 2022 TYLKO U NAS PZPN reprezentacja Rosji