Polskie Radio
Section05
Serena Williams

Serena Williams – tenisowa ikona mody z mocarnym serwisem

Serena Williams w imprezach wielkoszlemowych wygrywała aż 23 razy, a w Wimbledonie siedmiokrotnie. Tegoroczna przygoda na kortach przy Church Road okazała się dla niej jednak wyjątkowo nieudana – tenisistka odpadła już w pierwszej rundzie. Nie brak głosów, że był to ostatni występ Williams w Londynie – w końcu ma już 40 lat. W "Bed and breakfast" wróciliśmy do złotych czasów kariery Sereny Williams, w czym pomogła nam ekspertka tenisowa Magdalena Rejniak.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan STYL ŻYCIA Serena Williams wimbledon moda Agnieszka Radwańska Krzysztof Łoniewski

Tenis w żeńskim wydaniu: Magda Linette, Serena Williams i Iga Świątek

W Stanach Zjednoczonych trwa kolejny ważny turniej tenisowy. W rozgrywkach świetnie radziła sobie Magda Linette. To jednak nie koniec nowinek z tenisowego świata. Amerykanka Serena Williams, jedna z najwspanialszych zawodniczek w historii, zapowiedziała wznowienie kariery po kilkumiesięcznej kontuzji. Z kolei Igi Świątek spędza czas w Miami – o czym słuchaczom Trójki opowiedział amerykański korespondent, Jan Pachlowski. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Miara Jan Pachlowski Serena Williams Iga Świątek Magda Linette