Polskie Radio
Section05
mateusz klich

Mateusz Klich podbija Premier League. "Jest kreatywny i waleczny"

Mateusz Klich zaliczył świetne wejście do Premier League. Pomocnik Leeds United w dwóch meczach zdobył dwa gole oraz zaliczył asystę, a za swoją grę jest chwalony na Wyspach Brytyjskich. - Bierze na siebie odpowiedzialność za grę - powiedział Jermaine Jenas, były piłkarz Tottenhamu Hotspur oraz reprezentacji Anglii, a obecnie ekspert telewizyjny. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League mateusz klich

Premier League: angielskie media zachwycone Leeds United. Mateusz Klich doceniony

Mateusz Klich zdobył jedną z bramek dla beniaminka Premier League Leeds United w meczu pierwszej kolejki przeciwko mistrzowi Anglii Liverpool FC. "Pawie", które do najwyższej klasy rozgrywkowej wróciły po 17 latach, ostatecznie uległy faworytom 3:4, ale polski pomocnik zebrał dobre recenzje. Kibicowski portal Leeds Live przyznał mu nawet "dziewiątkę" w dziesięciopunktowej skali. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Premier League mateusz klich Piłka nożna

Premier League: beniaminek z Klichem w składzie sprawdzi Liverpool. W sobotę początek sezonu

W sezonie 2019/20 mistrzostwo Anglii wywalczył Liverpool, który na tytuł czekał 30 lat. W sobotę jego obronę zacznie od spotkania z Leeds United. Piłkarzem "Pawii", które do Premier League wróciły po 16 latach, jest Mateusz Klich.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League Liverpool FC mateusz klich chelsea londyn manchester united manchester city kamil grosicki Arsenal Londyn Tottenham Hotspur Łukasz Fabiański